Steaua Carrer!!!

Experientele voastre din Manager Mode.

by Choosmin » Mon May 16, 2011 6:35 pm

Ai cumva CEP de se vede fata lu Gomis ? :)) Bafta in noua cariera .
User avatar
Choosmin
Adevarata Legenda
DotA AllStarS
 
Posts: 3611
Joined: Thu May 28, 2009 9:25 pm
Location: Romania/Craiova

by AK47 » Mon May 16, 2011 7:32 pm

Choosmin wrote:Ai cumva CEP de se vede fata lu Gomis ? :)) Bafta in noua cariera .


mai degraba cel de la FP
Image
User avatar
AK47
Adevarata Legenda
Suporter Dinamo
Most Valuable Person
 
Posts: 6349
Joined: Fri Nov 06, 2009 7:24 pm

by Aragon » Tue May 17, 2011 1:59 pm

Mersi...........si da am instalat CEP........revin vineri deoarece am teste si teze..si trebuie sa invat :)
User avatar
Aragon
Veteran
 
Posts: 468
Joined: Sun Dec 26, 2010 3:34 pm

by Aragon » Fri May 20, 2011 1:58 pm

Image
Uploaded with ImageShack.us
ImageUploaded with ImageShack.us
ImageUploaded with ImageShack.us
ImageUploaded with ImageShack.us
User avatar
Aragon
Veteran
 
Posts: 468
Joined: Sun Dec 26, 2010 3:34 pm

by sebastian » Fri May 20, 2011 6:15 pm

...
Last edited by sebastian on Thu Aug 18, 2011 10:25 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
sebastian
Ajde Ana
 
Posts: 7406
Joined: Tue Oct 27, 2009 9:13 pm

by AscultatorDeHipHop » Sun May 22, 2011 2:22 pm

Daca scriai mai corect era perfect. Pacat de infrangerea cu Chelsea, 4-0 :)))))
User avatar
AscultatorDeHipHop
Adevarata Legenda
 
Posts: 5787
Joined: Sat Sep 12, 2009 11:18 pm
Location: Constangeles

Previous

Return to Career

cron

Who is online

Registered users: Google [Bot]

Contactaţi-ne!