Story Scoreboard Master

Despre una dintre versiunile clasice a seriei FIFA

by N-Razvan » Fri Aug 15, 2014 8:25 pm

În continuare zic că pentru acea versiune FIFA arată bine. Ai putea să centrezi textul şi numerele, totuşi :D.
User avatar
N-Razvan
Veteran
 
Posts: 846
Joined: Thu Nov 14, 2013 4:53 pm

by sebastian » Fri Aug 15, 2014 8:29 pm

asa de bine arata gazonul in fifa 07? la mine arata mai rau :)))
Image
User avatar
sebastian
Ajde Ana
 
Posts: 7406
Joined: Tue Oct 27, 2009 9:13 pm

by Dorinell » Fri Aug 15, 2014 8:43 pm

Mie imi place ! Dar incearca sa rezolvi acolo jos la logouri ,
Dorinell
Incepator
 
Posts: 33
Joined: Wed Mar 13, 2013 4:40 pm

by Story » Sat Aug 16, 2014 8:04 am

mersi @sebastian mi-am pus eu gazon :)
User avatar
Story
Incepator
 
Posts: 35
Joined: Thu Aug 14, 2014 9:30 pm

by Story » Sat Aug 16, 2014 3:20 pm

PA
Last edited by Story on Sun Aug 24, 2014 7:02 am, edited 1 time in total.
User avatar
Story
Incepator
 
Posts: 35
Joined: Thu Aug 14, 2014 9:30 pm

by Dorinell » Sun Aug 17, 2014 4:30 pm

Merge .. dar are o falca mai mare ..
Dorinell
Incepator
 
Posts: 33
Joined: Wed Mar 13, 2013 4:40 pm

by Story » Sun Aug 17, 2014 4:31 pm

PA
Last edited by Story on Sun Aug 24, 2014 7:03 am, edited 1 time in total.
User avatar
Story
Incepator
 
Posts: 35
Joined: Thu Aug 14, 2014 9:30 pm

by Dorinell » Mon Aug 18, 2014 12:41 pm

Hai ca merge..
Dorinell
Incepator
 
Posts: 33
Joined: Wed Mar 13, 2013 4:40 pm

by Story » Tue Aug 19, 2014 4:37 pm

PA
Last edited by Story on Sun Aug 24, 2014 7:03 am, edited 1 time in total.
User avatar
Story
Incepator
 
Posts: 35
Joined: Thu Aug 14, 2014 9:30 pm

by body_mu » Tue Aug 19, 2014 6:59 pm

Tricoul e bun. Sortul are ceva greseli. O imagine face cat 1000 de cuvinte, deci :

body_mu wrote:
Image
Image
User avatar
body_mu
Veteran
 
Posts: 467
Joined: Sat Dec 07, 2013 6:34 pm

PreviousNext

Return to FIFA 07

cron

Who is online

Registered users: Bing [Bot], Google [Bot]

Contactaţi-ne!

View new posts