Unde inveti?

Sa vorbim si despre educatie

by -GvD- » Mon Nov 09, 2009 4:25 pm

Pe acest topic vom posta scolile/liceele/facultatile pe care le frecventam:)

Eu invat la cel mai bun liceu din judetul Bacau: "Colegiul National Gheorghe Vranceanu" elev in clasa XI-A!
Image

1 - 370

Fey - Rod 1 3-0
Mec - Lie 1 2-1
Sch - Kol 1 5-1
Bas - LeM 1 1-0
Mio - Ast 2 0-1
Chl - Ote 2 0-2
Brv - Spo 1 1-0
Don - Ham 2 0-1

STO - CHL 2 0-0 !

M..E CHELSEA!
User avatar
-GvD-
Generatia de Aur
 
Posts: 1613
Joined: Wed Mar 25, 2009 4:24 pm
Location: Bacau

by marik » Mon Nov 09, 2009 4:40 pm

invat la liceul " Economic Administrativ Ion Barbu " Giurgiu clasa a x -a A :D
User avatar
marik
Adevarata Legenda
Fan Steven Gerrard
 
Posts: 9458
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:44 pm
Location: Giurgiu

by AsTeR » Mon Nov 09, 2009 4:53 pm

Scoala "Zaharia Stancu cu clasele I-VIII Rosiorii de Vede. Elev clasa a VI-a A"
User avatar
AsTeR
Legenda Vie KenVelo
 
Posts: 2491
Joined: Wed Mar 04, 2009 9:11 am
Location: Rosiorii-de-Vede

by ...ANDREI... » Tue Nov 10, 2009 8:51 am

Liceul Nicolae Iorga (este si scoala) in clasa 5b:D
User avatar
...ANDREI...
Generatia de Aur
 
Posts: 1438
Joined: Wed May 13, 2009 6:25 pm
Location: Bucuresti

by -GvD- » Tue Nov 10, 2009 5:41 pm

Liceul meu este la ora actuala unul din cele mai bune din tara si a fost ales pentru " 10 pentru Romania", o emisiune in care la finalul anului se acorda premii.
Sectiunea: Cea mai buna scoala din Romania!
User avatar
-GvD-
Generatia de Aur
 
Posts: 1613
Joined: Wed Mar 25, 2009 4:24 pm
Location: Bacau

by sebastian » Mon Nov 16, 2009 10:03 am

...
Last edited by sebastian on Wed Aug 17, 2011 10:27 am, edited 2 times in total.
Image
User avatar
sebastian
Ajde Ana
 
Posts: 7406
Joined: Tue Oct 27, 2009 9:13 pm

by cosminfcf » Sat Nov 28, 2009 5:53 pm

Liceul " Ioan N.Roman " Din Cta,Bobocel :)) Cls.a IXa...
User avatar
cosminfcf
Incepator
 
Posts: 34
Joined: Sat Nov 28, 2009 4:48 pm
Location: Constanta

by LcK. » Thu Dec 10, 2009 7:15 pm

Colegiul Tehnic Energetic - Bucuresti - Clasa 13-F :sus:
http://forum.fifapro.ro/viewtopic.php?f=244&t=2629
User avatar
LcK.
Generatia de Aur
 
Posts: 1390
Joined: Fri Apr 03, 2009 6:38 pm
Location: Bucuresti

by randrey » Fri Dec 11, 2009 11:36 pm

Liceul Pedagogic "Stefan Odobleja " din Drobeta Turnu Severin , clasa 10 A
User avatar
randrey
Veteran
 
Posts: 763
Joined: Fri Feb 22, 2008 11:57 pm
Location: Drobeta Tr. Severin

by zaperitorapp » Sun Dec 13, 2009 4:38 pm

Scoala Nr60 Kipsely Atena Grecia clasa 11A
Image
Image
CEL MAI TARE AUGH AUGH AUGH DIN ISTORIE
http://www.youtube.com/watch?v=sn1vJPYUTAk
User avatar
zaperitorapp
Junior
 
Posts: 146
Joined: Fri Jul 03, 2009 8:44 am
Location: europe,greece,athens,patissia-fokionos

Next

Return to Scoala/Liceu/Facultate

cron

Who is online

Registered users: Google [Bot]

Contactaţi-ne!