Unde inveti?

Sa vorbim si despre educatie

by AK47 » Tue Sep 27, 2011 8:26 pm

Ieri si azi cate 3 pe zi :K:
Image
User avatar
AK47
Adevarata Legenda
Suporter Dinamo
Most Valuable Person
 
Posts: 6349
Joined: Fri Nov 06, 2009 7:24 pm

by marik » Tue Sep 27, 2011 9:49 pm

azi doua teste :D la religie :)) si romana ...maine franceza si istorie
Image
User avatar
marik
Adevarata Legenda
Fan Steven Gerrard
 
Posts: 9458
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:44 pm
Location: Giurgiu

by Wyhay » Thu Sep 29, 2011 11:07 am

AK47 wrote:Ieri si azi cate 3 pe zi :K:

pff naspa
ieri bio si religie :))
azi FIZICA :| :dooh: :dooh:
User avatar
Wyhay
VIP
 
Posts: 333
Joined: Tue Mar 15, 2011 11:42 pm

by ionutz2009 » Sat Oct 01, 2011 1:45 pm

eu am dat toate testele ieri l-am dat pe ultimu la informatica:D
User avatar
ionutz2009
Junior
 
Posts: 81
Joined: Mon Jun 15, 2009 4:13 pm

by Wyhay » Wed Oct 05, 2011 10:01 am

ionutz2009 wrote:eu am dat toate testele ieri l-am dat pe ultimu la informatica:D

loool
cate ore ai avut ?
User avatar
Wyhay
VIP
 
Posts: 333
Joined: Tue Mar 15, 2011 11:42 pm

by AK47 » Wed Oct 05, 2011 3:04 pm

mai am.
Image
User avatar
AK47
Adevarata Legenda
Suporter Dinamo
Most Valuable Person
 
Posts: 6349
Joined: Fri Nov 06, 2009 7:24 pm

by Wyhay » Tue Oct 11, 2011 7:17 pm

Romana-9,20 :)
Fizica :lool: 8,90 ( cea mai mare nota )
User avatar
Wyhay
VIP
 
Posts: 333
Joined: Tue Mar 15, 2011 11:42 pm

by marik » Fri Aug 03, 2012 10:53 pm

am terminat liceul
Image
User avatar
marik
Adevarata Legenda
Fan Steven Gerrard
 
Posts: 9458
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:44 pm
Location: Giurgiu

by AK47 » Sun Aug 05, 2012 9:54 pm

Felicitari, sper si eu sa-l termin peste 2 ani..:))
Image
User avatar
AK47
Adevarata Legenda
Suporter Dinamo
Most Valuable Person
 
Posts: 6349
Joined: Fri Nov 06, 2009 7:24 pm

by marik » Mon Aug 06, 2012 12:29 am

:))) asta e dorinta ta ha ? :soo:

termini fara probleme :P
Image
User avatar
marik
Adevarata Legenda
Fan Steven Gerrard
 
Posts: 9458
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:44 pm
Location: Giurgiu

Previous

Return to Scoala/Liceu/Facultate

cron

Who is online

Registered users: No registered users

Contactaţi-ne!

View new posts