Unde inveti?

Sa vorbim si despre educatie

by AscultatorDeHipHop » Tue May 31, 2011 9:37 pm

:)) Le-am zis la unii, da' sunt prea retardati si au zis :
"Ce faci pe forum?"
Eu le-am zis " Discuti cu lumea, cunosti lume, inveti chestii"
Ei " Naspa!"
User avatar
AscultatorDeHipHop
Adevarata Legenda
 
Posts: 5787
Joined: Sat Sep 12, 2009 11:18 pm
Location: Constangeles

by -GvD- » Tue Aug 16, 2011 7:18 am

gata liceul

Universitatea Tehnica - Gheorghe Asachi - IASI

Facultatea de Automatica si Calculatoare - Ingineria Sistemelor !
Image

1 - 370

Fey - Rod 1 3-0
Mec - Lie 1 2-1
Sch - Kol 1 5-1
Bas - LeM 1 1-0
Mio - Ast 2 0-1
Chl - Ote 2 0-2
Brv - Spo 1 1-0
Don - Ham 2 0-1

STO - CHL 2 0-0 !

M..E CHELSEA!
User avatar
-GvD-
Generatia de Aur
 
Posts: 1613
Joined: Wed Mar 25, 2009 4:24 pm
Location: Bacau

by Wyhay » Tue Sep 13, 2011 11:17 am

scoala nr 11 buzau :B
User avatar
Wyhay
VIP
 
Posts: 333
Joined: Tue Mar 15, 2011 11:42 pm

by The Joker » Sat Sep 17, 2011 11:04 pm

Sunt si eu Boboc
Colegiul National de Informatica Piatra Neamt
Profil mate-info intensiv
Image

Fifa 2011 Image Pes 2011
User avatar
The Joker
Generatia de Aur
 
Posts: 1394
Joined: Sun Feb 10, 2008 9:17 pm
Location: Piatra Neamt

by Wyhay » Sat Sep 17, 2011 11:14 pm

The Joker wrote:Sunt si eu Boboc
Colegiul National de Informatica Piatra Neamt
Profil mate-info intensiv

succes
pascal sau C++ :)) ?
User avatar
Wyhay
VIP
 
Posts: 333
Joined: Tue Mar 15, 2011 11:42 pm

by AK47 » Sat Sep 24, 2011 11:07 am

The Joker wrote:Sunt si eu Boboc
Colegiul National de Informatica Piatra Neamt
Profil mate-info intensiv



Bafta in a-IX-a :sus:
Image
User avatar
AK47
Adevarata Legenda
Suporter Dinamo
Most Valuable Person
 
Posts: 6349
Joined: Fri Nov 06, 2009 7:24 pm

by marik » Sat Sep 24, 2011 11:37 am

bafta joker
Image
User avatar
marik
Adevarata Legenda
Fan Steven Gerrard
 
Posts: 9458
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:44 pm
Location: Giurgiu

by Wyhay » Sun Sep 25, 2011 2:30 pm

bai cate teste initiale ati dat pana acum ?
User avatar
Wyhay
VIP
 
Posts: 333
Joined: Tue Mar 15, 2011 11:42 pm

by marik » Sun Sep 25, 2011 2:46 pm

1 test , la geografie
Image
User avatar
marik
Adevarata Legenda
Fan Steven Gerrard
 
Posts: 9458
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:44 pm
Location: Giurgiu

by Wyhay » Mon Sep 26, 2011 5:59 pm

2 ramn si mate :)
User avatar
Wyhay
VIP
 
Posts: 333
Joined: Tue Mar 15, 2011 11:42 pm

PreviousNext

Return to Scoala/Liceu/Facultate

cron

Who is online

Registered users: Bing [Bot]

Contactaţi-ne!