Cat iti iese media?

Sa vorbim si despre educatie

by Leo » Thu Jan 31, 2008 3:53 pm

Cat iti iese media pe Semestrul I; Anul scolar 2007/2008?


Mie 9.86 :-D
User avatar
Leo
Adevarata Legenda
 
Posts: 4579
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:39 pm
Location: Bucuresti

by DaNuTz-Yo » Thu Jan 31, 2008 4:11 pm

Mie imi iese 9,83 :P
Image
Image

Image
User avatar
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda
 
Posts: 3836
Joined: Fri Apr 27, 2007 7:58 pm
Location: Suceava

by Del Ricanio 7 » Thu Jan 31, 2008 7:20 pm

Mie imi iese 9,94 :-)
ImageImage
User avatar
Del Ricanio 7
Trup si suflet pentru culori
Mes que un club
 
Posts: 8484
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:07 pm
Location: Marte

by jutsu_dragon » Thu Jan 31, 2008 7:46 pm

mie 9.94
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
jutsu_dragon
Veteran
 
Posts: 609
Joined: Sun Oct 07, 2007 1:39 pm

by Mastertrap21 » Fri Feb 01, 2008 1:38 pm

9.94
Image
Image
Image


AndreiImageMastertrap21
User avatar
Mastertrap21
Administrator FIFApro
Administrator FIFApro
Echipa FIFApro
Echipa FIFApro
Nu ma pricep la fotbal
 
Posts: 6440
Joined: Sat Feb 03, 2007 7:16 pm
Location: Romania

by Andrei » Fri Feb 01, 2008 3:00 pm

Mie mi-a iesit 9,86 :oops:
Image
Mastertrap21ImageAndrei
User avatar
Andrei
Administrator FIFApro
Administrator FIFApro
Echipa FIFApro
Echipa FIFApro
 
Posts: 2127
Joined: Sat Oct 27, 2007 2:25 pm
Location: Bucuresti

by Geocobra » Sat Feb 09, 2008 10:17 pm

Mie imi iese 9.34 :cry:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Geocobra
Adevarata Legenda
 
Posts: 6229
Joined: Sat Dec 15, 2007 5:36 pm
Location: Constanta

by Leo » Mon Feb 11, 2008 12:44 pm

Suntem destepti astia de pe forum. :-?
User avatar
Leo
Adevarata Legenda
 
Posts: 4579
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:39 pm
Location: Bucuresti

by Jaguar » Mon Feb 18, 2008 8:41 pm

mie 9,93 :cry:.


LOL - Voi plangeti ca aveti medii peste 9.90? :))) =))) :-jj
Jaguar
 

by Ovidinho » Tue Feb 26, 2008 3:02 pm

9.97 o singura medie de 9 la sport....
Image
Image
User avatar
Ovidinho
Adevarata Legenda
Fan of TrueBlood
Sangre bianco-rosso
 
Posts: 16020
Joined: Fri Feb 08, 2008 12:42 pm
Location: Sector Three, Bucharest, Romania, Europe, Earth, Solar System and in the the Milky Way Galaxy

Next

Return to Scoala/Liceu/Facultate

cron

Who is online

Registered users: No registered users

Contactaţi-ne!