Actorul preferat

La ce va mai uitati, ce ne recomandati ?

by sebastian » Mon Aug 01, 2011 5:40 pm

....
Last edited by sebastian on Thu Aug 18, 2011 4:21 pm, edited 1 time in total.
Image
sebastian
Ajde Ana

by Del Ricanio 7 » Mon Aug 01, 2011 7:06 pm

Eu nu inteleg cu ce ma afeacteaza pe mine ca Charlie Sheen e beat. Ce treaba are una cu alta ? In fine, hai sa o lasam asa...
ImageImage
Del Ricanio 7
Trup si suflet pentru culori
Mes que un club

by sebastian » Mon Aug 01, 2011 7:31 pm

....
Last edited by sebastian on Thu Aug 18, 2011 4:20 pm, edited 1 time in total.
Image
sebastian
Ajde Ana

by Del Ricanio 7 » Mon Aug 01, 2011 7:41 pm

sebastian, chiar am citit toata discutia voastra, nu-i nevoie sa-mi spui iar parerea ta :))

sebastian wrote:ca un idol trebuie sa fie idol atat in teren cat si in afara lui

De acord. Ce spui tu aici e adevarat.
ImageImage
Del Ricanio 7
Mes que un club

by sebastian » Mon Aug 01, 2011 7:46 pm

...
Last edited by sebastian on Thu Aug 18, 2011 4:20 pm, edited 1 time in total.
Image
sebastian
Ajde Ana

by Ovidinho » Mon Aug 01, 2011 8:44 pm

sebastian wrote:Pana la ovidinho n'am intalnit om care sa zici ca nu'i place JC.

N-am zis ca nu-mi place. Sau daca am zis, am facut-o ca sa te oftic. :)) Nu pot sa spun nici ca nu-mi place. Dar de neplacut, nu-mi place cu adevarat Adam Sandler. Jim Carrey mi-e indiferent.
Eu am intalnit persoane care-s total impotriva lui Jim Carrey.

sebastian wrote:corect, e viata lui face ce vrea. insa totusi putin respect fata de fani ( totusi e persoana publica ) , sau tu vrei sa ajunga precum: amy winehouse ?

Si ce vrei sa faca? Sa nu mai bea, ca poate moare, si plang cateva fetite, dupa el?
Ce nu intelegi, aia era o amatoare. Charlie e profesionist. Nimeni nu-l bate la asta si la actorie. :GJ: .

Del Ricanio 7 wrote:Asa ca un amanunt interesant, unii tocmai asta apreciaza la el, vezi si Albertino.

Nu pot sa spun ca nu apreciez si asta la el.

sebastian wrote:cum vrei sa fie respect daca el din 24 de ore 23 este beat si drogat? daca era si el o persoana cat de cat normala renunta de mult la stilul asta de viata ( nu ca mie mi'ar pasa de ce face el ), dar na.. e urat sa tot auzi ca CS e beat, ca e drogat, ca a injurat de a fost dat afara din nu stiu ce productie, ca aia ca aia.

A fost dat afara o singura data. Si cred ca a injurat producatorii de doua ori. :))

sebastian wrote:in modul in care isi duce viata probabil asa va ajunge ( nu stiu, parerea mea ). probabil ca va veni acum ovidinho si imi va spune ca el e profesionist si ca aia si ca aia. insa cum as fii profesionist la asa ceva?

Chiar e profesionist.
Daca asta face de la 13-14 ani. Femei, bautura. Logic ca s-a perfectionat si el. :GJ:

Del Ricanio 7 wrote:Eu nu inteleg cu ce ma afeacteaza pe mine ca Charlie Sheen e beat. Ce treaba are una cu alta ? In fine, hai sa o lasam asa...

:GJ:

sebastian wrote:de aici eu am venit cu adaugarea: atat timp cat in afara locului de munca cs e beat tot timpul , etc. nu mai dam detalii, cum sa fie cs un idol pentru tine?

Charlie e beat cu stil. Daca Ronaldo se imbata devine si mai prost decat e el acum.
Un quote din Two and a half men:
Alcohol is for people who can afford to lose some brain cells.

Del Ricanio 7 wrote:sebastian, chiar am citit toata discutia voastra, nu-i nevoie sa-mi spui iar parerea ta :))

Asta-i felul lui Bogdan de a spune, sebastian, n-am chef de discutia asta? :))
Image
Image
Ovidinho
Adevarata Legenda
Fan of TrueBlood
Sangre bianco-rosso

Location: Sector Three, Bucharest, Romania, Europe, Earth, Solar System and in the the Milky Way Galaxy

by Del Ricanio 7 » Fri Aug 05, 2011 4:20 pm

Ovidinho wrote:N-am zis ca nu-mi place. Sau daca am zis, am facut-o ca sa te oftic. :)) Nu pot sa spun nici ca nu-mi place. Dar de neplacut, nu-mi place cu adevarat Adam Sandler. Jim Carrey mi-e indiferent.
Eu am intalnit persoane care-s total impotriva lui Jim Carrey.

Nu-ti place Adam Sandler ? :wow: What's wrong with you ? :))

Ovidinho wrote:
Del Ricanio 7 wrote:Asa ca un amanunt interesant, unii tocmai asta apreciaza la el, vezi si Albertino.

Nu pot sa spun ca nu apreciez si asta la el.

Asta nu-i bine.

Ovidinho wrote:
sebastian wrote:de aici eu am venit cu adaugarea: atat timp cat in afara locului de munca cs e beat tot timpul , etc. nu mai dam detalii, cum sa fie cs un idol pentru tine?

Charlie e beat cu stil. Daca Ronaldo se imbata devine si mai prost decat e el acum.

Poti sa fi beat cu stil ? Parca nu merge una cu alta...
Si oricum, de unde stii tu ca el e beat cu stil ?

Ovidinho wrote:Un quote din Two and a half men:
Alcohol is for people who can afford to lose some brain cells.

:))

Ovidinho wrote:
Del Ricanio 7 wrote:sebastian, chiar am citit toata discutia voastra, nu-i nevoie sa-mi spui iar parerea ta :))

Asta-i felul lui Bogdan de a spune, sebastian, n-am chef de discutia asta? :))

:))
Nu, doar ca stiu deja tot ce ati scris, n-are rost sa va repetati pt mine. De fapt, chiar am vrut sa intervin atunci, chiar am scris un post (poate cel mai mare de cand sunt eu pe forum :lol: ), insa mi-a picat netul cand sa dau submit si am renuntat... Il am si acum salvat in pc, vreti sa cititi romane ? :lol:
ImageImage
Del Ricanio 7
Mes que un club

by Ovidinho » Fri Aug 19, 2011 7:45 pm

Del Ricanio 7 wrote:Nu, doar ca stiu deja tot ce ati scris, n-are rost sa va repetati pt mine. De fapt, chiar am vrut sa intervin atunci, chiar am scris un post (poate cel mai mare de cand sunt eu pe forum :lol: ), insa mi-a picat netul cand sa dau submit si am renuntat... Il am si acum salvat in pc, vreti sa cititi romane ? :lol:

Da. :dance:
Image
Image
Ovidinho
Adevarata Legenda
Fan of TrueBlood
Sangre bianco-rosso

Location: Sector Three, Bucharest, Romania, Europe, Earth, Solar System and in the the Milky Way Galaxy

by marik » Tue Aug 12, 2014 10:30 am

RIP Robin Williams
Image
marik
Adevarata Legenda
Fan Steven Gerrard

by N-Razvan » Tue Aug 12, 2014 7:28 pm

Chiar acum câteva zile văzusem Dead Poets Society, iar Good Will Hunting îl vizionaserăm prin iarnă. În ambele Williams m-a impresionat, chiar am fost şocat la auzul veştii, nu neapărat din pricina morţii propriu-zise [ toţi oamenii mor într-un final ], ci din cauza faptului că s-a sinucis.
N-Razvan
Veteran

PreviousNext

Return to Filme