Viteza internet

Discutam despre programe, programare si tot ce ne intereseaza

by Leo » Mon May 04, 2009 8:34 am

Lasati-ma cu prostia asta :| Uite cat mi-a dat :| Nu stiam ca exista net de 214 MB/S dar ma rog.. daca ei zic

Image

*uiti-va atent ca sa nu ziceti ca e trucat :roll:
User avatar
Leo
Adevarata Legenda
 
Posts: 4579
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:39 pm
Location: Bucuresti

by banned » Fri May 08, 2009 7:39 pm

Image
Eu abea downloadez cu un amarat de 1,5 Mb/s si ei imi dau 9 :)) ar fi ceva sa fie si real :)
Image
Image
Image
User avatar
banned
Adevarata Legenda
 
Posts: 3476
Joined: Sun Aug 24, 2008 10:24 pm
Location: Romania / Timisoara

by Ovidinho » Fri May 08, 2009 10:02 pm

banned wrote:Image
Eu abea downloadez cu un amarat de 1,5 Mb/s si ei imi dau 9 :)) ar fi ceva sa fie si real :)

Pai aia nu e viteza cu care downloadezi de pe "chestii" ilegale
Image
Image
User avatar
Ovidinho
Adevarata Legenda
Fan of TrueBlood
Sangre bianco-rosso
 
Posts: 16020
Joined: Fri Feb 08, 2008 12:42 pm
Location: Sector Three, Bucharest, Romania, Europe, Earth, Solar System and in the the Milky Way Galaxy

by Leo » Tue May 19, 2009 6:58 am

Image

wtf? lol doamnee... dar bun net mai am =))
User avatar
Leo
Adevarata Legenda
 
Posts: 4579
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:39 pm
Location: Bucuresti

by il_f3n0m3n0 » Wed May 27, 2009 1:25 pm

Image
ce net mai am si eu :))
Image
Image
Image
User avatar
il_f3n0m3n0
Suspended
 
Posts: 953
Joined: Wed Apr 16, 2008 9:10 pm
Location: GRECIA<<ATENA>>>Kypseli City 4 ever

by casillas95 » Thu Jul 02, 2009 12:45 pm

Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
casillas95
Veteran
 
Posts: 711
Joined: Thu Aug 21, 2008 6:30 pm
Location: Alexandria, Teleorman

by Ovidinho » Thu Jul 02, 2009 3:08 pm

Numai faceti testul, e prost :)
Image
Image
User avatar
Ovidinho
Adevarata Legenda
Fan of TrueBlood
Sangre bianco-rosso
 
Posts: 16020
Joined: Fri Feb 08, 2008 12:42 pm
Location: Sector Three, Bucharest, Romania, Europe, Earth, Solar System and in the the Milky Way Galaxy

by The-Clau » Tue Jul 07, 2009 10:29 pm

Image
Image

Image
User avatar
The-Clau
Generatia de Aur
 
Posts: 1588
Joined: Sat Mar 14, 2009 10:18 pm

by ...ANDREI... » Tue Aug 18, 2009 10:20 am

Image
User avatar
...ANDREI...
Generatia de Aur
 
Posts: 1438
Joined: Wed May 13, 2009 6:25 pm
Location: Bucuresti

by LcK. » Sat Oct 17, 2009 1:47 am

MA testul asta nu iti arata viteza ta reala ..se imparte nu stiu cum sau ceva de genul ..bla bla si iti da viteza reala numai intrati in panica !

Bucharest : Image
NY : Image

Numai faceti testul, e prost :)


E cel mai bun speedtest din lume ;)
http://forum.fifapro.ro/viewtopic.php?f=244&t=2629
User avatar
LcK.
Generatia de Aur
 
Posts: 1390
Joined: Fri Apr 03, 2009 6:38 pm
Location: Bucuresti

PreviousNext

Return to Software

cron

Who is online

Registered users: Google [Bot]

Contactaţi-ne!

View new posts