-=Freak'17 Stuff =-

Arată-ne ce ai mai făcut!

by N-Razvan » Sun Jan 26, 2014 9:33 am

Un pack foarte frumos!
User avatar
N-Razvan
Veteran
 
Posts: 846
Joined: Thu Nov 14, 2013 4:53 pm

by body_mu » Sun Jan 26, 2014 10:18 am

Calitate Premium! Felicitări, arata foarte bine, însă am observat că după jambierul "propriu-zis stâng" (din dreapta imaginii), lipsește "banda" aia din dreptul genunchiului. Ca sa intelegi mai bine :
Image
Image
User avatar
body_mu
Veteran
 
Posts: 467
Joined: Sat Dec 07, 2013 6:34 pm

by Freak » Sun Jan 26, 2014 11:32 am

Mersi ! O sa remediez problema !
User avatar
Freak
Incepator
 
Posts: 26
Joined: Fri Jan 24, 2014 10:56 pm

by silver » Sun Jan 26, 2014 11:52 am

Foarte bune felicitari
User avatar
silver
Veteran
Standard Moderator
Standard Moderator
 
Posts: 450
Joined: Wed Aug 12, 2009 11:29 pm

by Freak » Thu Jan 30, 2014 6:58 pm

Am revenit cu un nou kit !

Unirea Tarlungeni Home :
Image
Image
User avatar
Freak
Incepator
 
Posts: 26
Joined: Fri Jan 24, 2014 10:56 pm

by N-Razvan » Thu Jan 30, 2014 7:43 pm

Foarte bine, din nou! Ţine-o tot aşa :D!
User avatar
N-Razvan
Veteran
 
Posts: 846
Joined: Thu Nov 14, 2013 4:53 pm

by body_mu » Fri Jan 31, 2014 6:51 pm

Excelent, dar ar fi mai bine daca nuanța de gri de pe logo-uri ar fi puțin mai deschisă. :)
Image
User avatar
body_mu
Veteran
 
Posts: 467
Joined: Sat Dec 07, 2013 6:34 pm

by claudiu12 » Sun Mar 09, 2014 8:41 pm

Super pacat ca ai plecat..
Image

Image
User avatar
claudiu12
Incepator
 
Posts: 31
Joined: Wed Jan 23, 2013 2:49 pm

by SteauaFan » Tue Jul 22, 2014 8:20 am

claudiu12 wrote:Super pacat ca ai plecat..

Unde a plecat ?
User avatar
SteauaFan
Incepator
 
Posts: 45
Joined: Wed Feb 12, 2014 3:03 pm
Location: uNDeva

Previous

Return to Editările membrilor

cron

Who is online

Registered users: Bing [Bot]

Contactaţi-ne!