Bine ati revenit!

Bine ai venit! Poţi să faci cunoştinţă cu noi în această zonă.

by Alex » Mon Jul 21, 2014 11:47 pm

Salut tuturor!

Nu stiu daca ma mai tine minte cineva, dar ma bucur foarte mult sa vad ca comunitatea FIFApro a reinviat! Ar fi fost mare pacat sa se fi terminat totul asa subit...
Nu am instalat noul patch pentru ca calculatorul meu nu duce mai mult de FIFA 10 momentan. :)) Dar acum ca ati scos FPRL14 promit sa iau unul cat mai curand pe care sa pot juca si FPRL20, asa ca nu ma dezamagiti!
Vreau sa urez bafta tuturor care s-au implicat in renastere si celor care l-au tinut "in viata" pana in momentul asta (aici ma refer la the big Master si nu numai :) ).
Si ca veni vorba, altcineva din generatia mea mai este pe aici? Sper ca nu s-au ramolit cu totii. :))
In orice caz, din momentul acesta o sa intru mai des, cat imi permite timpul, tinand cont de ce s-a intamplat pe aici.

Mult succes tuturor si traditionalul: FORZZA FIFAPRO!!! :fifapro: :fifapro: :fifapro:

EDIT: Parca erati prea multi dinamovisti pe aici, nu strica si un oltean get-beget. :))
Cei mai tari sunt FifaPro si CRAIOVA!!!
Alex
L'amore del sangue blu e bianco

by N-Razvan » Tue Jul 22, 2014 12:49 am

Bine ai revenit şi tu!
Mai sunt câţiva din vechea gardă pe aici, cum ar fi marik, AK47, sebastian şi ocazional Marius09 [ fostul stelist09 ]. Sperăm să fim la înălţimea aşteptărilor tale şi pe viitor.
N-Razvan
Veteran

by sebastian » Tue Jul 22, 2014 10:51 am

welcome....again!
eu nu prea sunt din garda veche avand in vedere ca am contul din 2009, si din cauza asta nici nu stiu daca noi 2 am avut un dialog pe forum. dar daca vei posta vom avea ocazia :)).
Image
sebastian
Ajde Ana

by body_mu » Tue Jul 22, 2014 11:42 am

Bine ai revenit! (cam atat de la mine ca nu te-am mai vazut pana acum :)))
Image
body_mu
Veteran

by Alex » Tue Jul 22, 2014 12:52 pm

In primul rand multumesc tuturor de urari! :fifapro:

N-Razvan wrote:Bine ai revenit şi tu!
Mai sunt câţiva din vechea gardă pe aici, cum ar fi marik, AK47, sebastian şi ocazional Marius09 [ fostul stelist09 ]. Sperăm să fim la înălţimea aşteptărilor tale şi pe viitor.

Nu am nici cea mai mica indoiala ca asa va fi. ;) Cel putin din imaginile pe care le-am vazut si trailerul pentru FPRL14, totul pare super bine facut. Mai astept sa iau calculatorul promis si sa "simt pe propria piele". :D
Apropo, din ce am citit pe aici (din ce am apucat si eu :) ) cam tie ti se datoreaza in mare parte reinvierea comunitatii acesteia, asa ca vreau sa-ti multumesc si tie si celor implicati!!!

sebastian wrote:welcome....again!
eu nu prea sunt din garda veche avand in vedere ca am contul din 2009, si din cauza asta nici nu stiu daca noi 2 am avut un dialog pe forum. dar daca vei posta vom avea ocazia :)).

Nu imi mai amintesc nici eu daca am avut sau nu, pentru ca prin 2009/2010 incepusem deja s-o cam raresc cu posturile. :) Dar in orice caz aceasta este o prima discutie pe noul forum. Si sa speram ca vor mai fi muuuuuuuulte altele!

body_mu wrote:Bine ai revenit! (cam atat de la mine ca nu te-am mai vazut pana acum :)))

Ma vezi acum, nu-i problema. :)) Sper sa nu te saturi sa ma tot vezi, asta e problema. :))
Alex

by N-Razvan » Tue Jul 22, 2014 3:34 pm

Dacă mai ştii alţi membri din "garda veche", nu ezita să îi chemi şi pe ei aici :D
N-Razvan
Veteran

by Alex » Tue Jul 22, 2014 4:30 pm

I-as chema cu cea mai mare placere, dar problema este ca nu mai stiu parola de la id-ul de messenger vechi... :(
Acolo aveam pe cativa.
Alex

by N-Razvan » Tue Jul 22, 2014 5:06 pm

Oricum pe messenger cam bate vântul, sunt slabe şanse să mai găseşti ceva acolo.
N-Razvan
Veteran

Return to Introdu-te!