Da-ți cu părerea despre useri.

Tot felul de "prostii"

by Choosmin » Sat Apr 24, 2010 10:03 pm

Am deschis un topic , pentru a își spune fiecare câte o părerea despre userii activi sau importanți ai forumului.

Lista userilor :

Mastertrap21 = Fondatorul și user-ul care ne ajută și ne înțele toate problemele, partea cea mai rea este că e stelist.
Andrei = Un editor foarte bun , un user fidel echipei.
LEGOLAS = Un editor destul de bun și asociabil cu toți useri.
MarinicaBr = Este un editor bun , se pricepe la toate , nu este îngâmfat , un băiat de nota 10.
20CM = Idem „MarinicaBr” doar că este stelist și el. :lol:
stelistul9 = Un user care își merită statului în echipă , păcat de viața de stelist pe care o duce.
shaggy = Poate cel mai educat și experimentat user de pe forum după „banned” , ne înțelege pe toți , ne dă sfaturi , este un băiat de nota 10.
BeNnY = Un editor foarte bun , păcat că nu mai este destul de activ.
LcK. = Un user și un editor de nota 10 , unul dintre cei mai bun prieteni ai mei , păcat ca e dinamovist , cam absent în ultima vreme.
marik = Un user cu simț al umorului , și un editor excelent.
mary = Pentru început este un user care încearcă să se intregreze cât mai repede în echipă.
DaNuTz-Yo = O legendă vie pe acest forum , păcat că nu mai e activ , însă întotdeauna va fi pentru noi o personă importantă.
-GvD- = Un băiat de treabă , păcat că nu se pricepe la editat , însă ca moderator se descurcă foarte bine , este arogant și enervant uneori , cu persoanele care îl deranjează sau îi poartă pică.
~DrG~ [-AnTraX-] = Vă las pe voi. :)
Ovidinho = Un user de nota 10 , se pricepe și ca moderator , știe cum să vorbească cu toată lumea , nu e supărăcios , știe de glumă , păcat că nu știe să editeze.
banned = User-ul cu cea mai mare experiență de viață , are nota 10 în toate , e user-ul perfect al forumului.
...ANDREI... = A avut niște altercați cu GvD , însă este încă tânăr și își va dezvolta comportamentu mai târziu.
hai dinamo = Un user cu picioarele pe pământ în afară de faptul când se discută despre echipa „Real Madrid respectiv FC Barcelona”
sebastian = În afară de faptul că , atunci când vorbește despre Steaua și Real , nu prea mai judecă și devine puțin cam irealist.
Cristi none = Nu îi port pică dar nici nu mă pot înțelege cu el , de fiecare dată are el ceva de comentat , iar pe deasupra mai și folosește cuvinte fără să le știe explicația , iar faptul că este „Anti-C.Ronaldo” îl face prea îngâmfat , este cam irealist și el uneori când vine vorba despre echipa care o SIMPATIZEAZĂ FC Barclona.

Baftă la dat cu părerea :))
Choosmin
Adevarata Legenda
DotA AllStarS

by Sunny » Sun Apr 25, 2010 1:37 pm

mda asa-i ovidinho un moderator de nota 10 care mereu se enerveaza si da replici taioase si de multe ori repeta ceea ce a zis respectivul. chiar e un moderator foarte "bun" :|

Edit by ~DrG~ [-AnTraX-] : Și eu sunt un moderator de nota 11 și îți dau un warn , pentru că nu ai postat după model. Baftă
Sunny
Mircea Badea rullz
Iti multumim ca existi!
Singur impotriva tuturor

by sebastian » Sun Apr 25, 2010 6:10 pm

....
Last edited by sebastian on Tue Dec 11, 2012 8:56 pm, edited 1 time in total.
Image
sebastian
Ajde Ana

by Sunny » Sun Apr 25, 2010 6:43 pm

Mastertrap21- o persoane de treaba care stie sa isi faca timp liber desi este foarte ocupat in viata sa. am mai avut niste altercatii cu el pe mess legate de alta echipa , dar ne impacam repede. deci nu-i port pica
Andrei-un om si in acelasi timp un editor de nota infinit, pacat ca nu esti activ ca as vrea sa ma inveti si pe mine sa editez :)
LEGOLAS-pare si el de treaba dar se ocupa cu alte site-uri din ce am inteles si din aceasta cauza nu prea am avut ocazia sa discut cu el :)
MarinicaBr - deobicei e si el un baiat de treaba dar mai are si el niste iesiri cum a avut la topicul cu fprl 10 pag 9 daca nu ma insel, dar e un baiat bun si nu-i port pica :)
20CM- de asemenea un baiat foarte de treaba care se tine de munca si nu prea ai ce sa-i reprosezi in niciun punct de vedere
stelistul9 - nu stiu nu prea vorbesc cu el se mai enerveaza el pe useri dar totusi e un moderator si un editor bun, pacat ca e stelist dar nu-i port pica :)
shaggy- un baiat de nota 20 si un editor de nota 10. deci nu ai ce sa-i reprosezi.
BeNnY- intr-adevar nu e activ dar de asemenea si pt el am numai cuvinte de lauda
LcK.- la inceput nu prea avea experienta ma refer la comportamentul sau dar a evoluat enorm si e un editor foarte bun si chiar si ca moderator pacat ca nu e foarte activ
marik-un baiat realmente incredibil,my friend,mereu discut cu el deschis pe mess si e un editor foarte bun :)
mary-se vede ca nu are experienta dar baiatul asta promite sa ajunga mare tot ce pot sa zic este ca ii urez bafta :sus:
DaNuTz-Yo-o legenda vie a fifapro-ului numai cuvinte de lauda chiar daca nu am vb niciodata cu el dar daca nu era el probabil nici fifapro nu era deci JOS PALARIA
-GvD-AICI E EDIT:cand am facut postu ma intelegeam foarte bine cu el si vorbeam deschis pe mess dar vorbea cam urat, probabil si acu m-as intelege dar nu mai intra, oricum il astept sa o faca si ii urez bafta si mult succes :D
~DrG~ [-AnTraX-]-si el are iesiri deastea ca ovidinho si ma contrazice mereu profita de cei slabi ca sa rada de ei in special de mine , dar na se zice ca atunci cand cnv iti da o palma trebuie sa intorci si celalalt obraz oricum eu nu-i port pica :)
Ovidinho - nu stiu ce sa zic chiar ma deranjeaza caracterul lui in 99% din cazuri si ii place sa dea replici taioase i se urca puterea la cap oricunde se afla nu numai aici dar cum am zis si la antrax o sa intorc si celalalt obraz deci nu-i port pica :)
banned - la fel ca ovi parca ar fi frati gemeni doar varsta ii diferentiaza :) dar nu-i port pica nici lui ;) si plus ca nu vreau sa se supere nimeni pe mine ii multumesc ca mi-a mai dat o sansa si mi-a scos banul, pacat ca nu stiu sa editez, in cazul asta astept inerventia lui Andrei :)
...ANDREI... - nu stiu nu prea il cunosc nici nu e foarte activ dar e inca tanar si probabil o sa capete si el experienta. ii urez bafta :sus:
hai dinamo- seamana cu mine probabil din cauza varstei face multe posturi aiurea si de asta a ajuns la atatea si pacat ca e fan real dar nu-i port nici lui pica :D
sebastian- ce a zis si el despre ;)
Cristi none - pacat ca nu stiu sa editez. simt ca trebuie sa ma revansez fatza de forum pt pacatele mele :)

cred ca am zis cel mai frumos din toti acum ii astept si pe ceilalti :D

bafta tuturor in toate domeniile sper sa ma iertati pt toate pacatele care l-em facut pe forum sper ca de acum sa ne intelegem bine :sus:
Last edited by Sunny on Mon Jul 12, 2010 2:12 am, edited 1 time in total.
Sunny
Mircea Badea rullz
Iti multumim ca existi!
Singur impotriva tuturor

by AK47 » Sat Jul 10, 2010 7:07 pm

mastertrap21-un baiat foarte de treaba si priceput in administrarea site-ului...care are idei foarte bune si initiaza concursuri pe site si pe forum facandune timpul mai placut...
nu-mi place la el ca e stelist(cred ca e reciproc:))).....si cu barca la fel
andrei-un editor foarte bun...dar nu prea activ....multe nu stiu despre el ca nu am avut tangente
legolas:un editor foarte bun....desi nu are multe posturi si nu este activ..in putinele posturi.....se vede o exprimare corecta..si nu are replici care nu sunt la subiect...
lck.-un editor excelent care m-a impresionat cel mai mult cand am intrat pe forum...editeaza mult.....nu este foarte activ in alte topicuri inafara de fifa..imi place ca este dinamovist ca si mine si ca se pricepe la wall-uri si avatare
the-clau-un editor foarte bun...inteligent...priceput in multe domenii...imi place ca e dinamovist
stelist9-un editor foarte bun...multe nu stiu despre el ca nu este activ
benny-un face-maker grozav,atat la fifa cat si la pes...in ultima vreme nu este activ si este o bucurie cand vezi ca mai lasa un post sau prezinta noi creatii
shaggy-la fel ca benny un face-maker foarte bun,seamana mult cei doi,ambii din brasov,ambi tin cu steaua,ambii face-makeri,nici shaggy nu este foarte activ,dar isi face datoria pentru echipa
marik-cel mai civilizat user impreuna cu banned si antrax....foarte de treaba,un editor bun,ajuta pe toti cum poate,ne-a satisfacut multora cereri cu avatare si sig,userbar...se pricepe la fotbal,nu face off-topic...unul dintre cei mai activi useri...documentat cam in toate domeniile,sincer,nu este imgamfat...si eu cred ca ar trebui promovat...imi place si ca e dinamovist
alex_10_arshavin-un editor foarte bun...multe nu stiu despre el..dar banuiesc ca este dinamovist
antrax:cum spuneam unul dintre cei mai civilizati useri..isi merita rolul de moderator...stie cum sa vorbeasca.este activ...si fidel echipei fifapro....stie de gluma....
ovidinho-un user destul de treaba...iertator...nu da warn chiar si cand trebuie....ii place sa spuna ce nu-i convine....un dinamovist adevarat.....nu mi-a placut cand mi-a dat 2 warns pt. un lucru pe care nu prea avea dovezi...dar nici eu nu am stiut sa-i aaduc argumente...ma bucur ca este moderator si sper sa fie mai activ......si eu sper sa-l depasesc la nr. de posturi >:)
sebastian:imi pare rau ca nu mai intra pe forum
cristi none:mi se parea un user de treaba pe care incercam sa-l ajut...dar el este o persoana aroganta si se crede "superman" desi nu prea gandeste cand scrie..oricum ii doresc succes si sper sa fie ca inainte

succes tuturor :fifapro:
Image
AK47
Adevarata Legenda
Suporter Dinamo
Most Valuable Person

by Sunny » Sat Jul 10, 2010 8:18 pm

bogdy_red_dog wrote:mastertrap21-un baiat foarte de treaba si priceput in administrarea site-ului...care are idei foarte bune si initiaza concursuri pe site si pe forum facandune timpul mai placut...
nu-mi place la el ca e stelist(cred ca e reciproc:))).....si cu barca la fel
andrei-un editor foarte bun...dar nu prea activ....multe nu stiu despre el ca nu am avut tangente
legolas:un editor foarte bun....desi nu are multe posturi si nu este activ..in putinele posturi.....se vede o exprimare corecta..si nu are replici care nu sunt la subiect...
lck.-un editor excelent care m-a impresionat cel mai mult cand am intrat pe forum...editeaza mult.....nu este foarte activ in alte topicuri inafara de fifa..imi place ca este dinamovist ca si mine si ca se pricepe la wall-uri si avatare
the-clau-un editor foarte bun...inteligent...priceput in multe domenii...imi place ca e dinamovist
stelist9-un editor foarte bun...multe nu stiu despre el ca nu este activ
benny-un face-maker grozav,atat la fifa cat si la pes...in ultima vreme nu este activ si este o bucurie cand vezi ca mai lasa un post sau prezinta noi creatii
shaggy-la fel ca benny un face-maker foarte bun,seamana mult cei doi,ambii din brasov,ambi tin cu steaua,ambii face-makeri,nici shaggy nu este foarte activ,dar isi face datoria pentru echipa
marik-cel mai civilizat user impreuna cu banned si antrax....foarte de treaba,un editor bun,ajuta pe toti cum poate,ne-a satisfacut multora cereri cu avatare si sig,userbar...se pricepe la fotbal,nu face off-topic...unul dintre cei mai activi useri...documentat cam in toate domeniile,sincer,nu este imgamfat...si eu cred ca ar trebui promovat...imi place si ca e dinamovist
alex_10_arshavin-un editor foarte bun...multe nu stiu despre el..dar banuiesc ca este dinamovist
antrax:cum spuneam unul dintre cei mai civilizati useri..isi merita rolul de moderator...stie cum sa vorbeasca.este activ...si fidel echipei fifapro....stie de gluma....
ovidinho-un user destul de treaba...iertator...nu da warn chiar si cand trebuie....ii place sa spuna ce nu-i convine....un dinamovist adevarat.....nu mi-a placut cand mi-a dat 2 warns pt. un lucru pe care nu prea avea dovezi...dar nici eu nu am stiut sa-i aaduc argumente...ma bucur ca este moderator si sper sa fie mai activ......si eu sper sa-l depasesc la nr. de posturi >:)
sebastian:imi pare rau ca nu mai intra pe forum
cristi none:mi se parea un user de treaba pe care incercam sa-l ajut...dar el este o persoana aroganta si se crede "superman" desi nu prea gandeste cand scrie..oricum ii doresc succes si sper sa fie ca inainte

succes tuturor :fifapro:

inainte cand mi-am facut acest cont nu li se urcase furnicile pe creier la useri precum tine, antrax sau ovidinho ;)
succes si tie ;)
Sunny
Mircea Badea rullz
Iti multumim ca existi!
Singur impotriva tuturor

by ...ANDREI... » Sat Jul 31, 2010 6:50 pm

ce urat vorbiti despre mine:|
...ANDREI...
Generatia de Aur

by AscultatorDeHipHop » Sat Jan 08, 2011 4:12 pm

Mda, eu n-am postat, stiu ca nu s-a postat de cateva luni, dar mai sunt useri care ar trebui sa posteze de exemplu Madalin, Ovidiu, Albert, Bogdan(stelistul, care n-a prea mai intrat), "Banatul", etc.

Ii voi plasa dupa numarul de posturi si poate voi sari peste unii membri pe care nu-i cunosc:

Ovidinho : Un moderator de treaba, glumet, dar respecta regulamentul PREA MULT si face mereu pe desteptul, poate chiar e , dar unii useri (nu dau nume) se simt prost si deaia tot apar certuri pe forum.

Del Ricanio 7: Un user de nota 10 , si tine cu aceleasi echipe cu care tin si eu, Steaua si Barcelona. Pacat ca nu prea mai intra.

Geocobra : Nu-l prea cunosc, dar stiu ca e din Constangeles si e stelist! :)

Mastertrap21 : Admin-ul forumului, un om glumet, care ne intelege, si vrea ca toti userilor sa le bine. PS: Astept ce mi-ai zis tu pe mess...2 sapt. (intelege el)

marik : Baiat de treaba , priceput cu photoshop-ul , un om cu care ma inteleg foarte bine si care are o profesoara de mate groaznica, cica :))

777aDyy777 : Un membru de treaba, dar sa incerce sa se maturizeze.

Leo ; Mihai ; Danutz-Yo ; nBa; radu21; jaf_001; make; Alex ;Benny; mihai_stelistul; shagyy ( si Scooby :)) ) :Nu prea intra, deci...nu comentez.

bogdy_red_dog : Si el e baiat de treaba, doar ca uneori foloseste limbajul de mess, cam des.

Cristi None aka . K&P forever sau ceva de genu` : Partea buna e ca tine cu Barcelona, partea rea e ca nu prea stie sa scrie...

banned : Si el e un user de treaba, pacat ca intra cam rar. Acum e insurat, n-are timp :))

Albertino : Si el e de treaba, si ai ce sa vorbesti cu el.

Choosmin : Autorul acestui topic, asculta Parazitii, e un user si moderator de nota 11- 9 :)) (that was a joke)

sebastian : E incapatanat si vrea mereu ca tot ce spune el sa fie corect.

Aster : Intra ma mai des!

Andrei : Idem Albertino si Del Ricanio 7.

The-Clau : Un user care se pricepe la aproape tot :)

-GVD-: Un mare fan CFR Cluj.

...ANDREI... : Maturizeaza-te!

The Joker : A little crazy, dar merge :))

LEGOLAS : Admin, e de treaba, dar da warn cam repede, sau nu. :)) Are ceva cu Ovidinho, totusi.

20CM : E stelist si e bun la edit.

Astept sa vad cum o sa ma barfiti! :))
AscultatorDeHipHop
Adevarata Legenda

by Sunny » Sat Jan 08, 2011 9:59 pm

AscultatorDeHipHop wrote:Cristi None aka . K&P forever sau ceva de genu` : Partea buna e ca tine cu Barcelona, partea rea e ca nu prea stie sa scrie...

Stai linistit ca sunt peste medie, in sensul bun al cuvantului. Toti mai gresim si ar trebui dupa parerea mea sa se treaca mai usor cu vederea pentru ca pana la urma suntem pe un forum de jocuri de fotbal nu pe edu.ro :)) Dar nu zic totusi ca e bine sa gresim, dar cum am mai spus sa trecem mai usor peste cateva greseli amarate avand in vedere in ce hal se vorbeste pe mess sau pe alte forum-uri :)
Sunny
Mircea Badea rullz
Iti multumim ca existi!
Singur impotriva tuturor

by AscultatorDeHipHop » Sun Jan 09, 2011 1:39 am

KP&Rforever wrote:
AscultatorDeHipHop wrote:Cristi None aka . K&P forever sau ceva de genu` : Partea buna e ca tine cu Barcelona, partea rea e ca nu prea stie sa scrie...

Stai linistit ca sunt peste medie, in sensul bun al cuvantului. Toti mai gresim si ar trebui dupa parerea mea sa se treaca mai usor cu vederea pentru ca pana la urma suntem pe un forum de jocuri de fotbal nu pe edu.ro :)) Dar nu zic totusi ca e bine sa gresim, dar cum am mai spus sa trecem mai usor peste cateva greseli amarate avand in vedere in ce hal se vorbeste pe mess sau pe alte forum-uri:)

Pai oricum, forumul nostru e un forum de intelectuali. :) Adica aici aproape toti scriu corect.. :D
AscultatorDeHipHop
Adevarata Legenda

Next

Return to Diverse