Da-ți cu părerea despre useri.

Tot felul de "prostii"

by Sunny » Sun Jan 09, 2011 8:01 pm

AscultatorDeHipHop wrote:
KP&Rforever wrote:
AscultatorDeHipHop wrote:Cristi None aka . K&P forever sau ceva de genu` : Partea buna e ca tine cu Barcelona, partea rea e ca nu prea stie sa scrie...

Stai linistit ca sunt peste medie, in sensul bun al cuvantului. Toti mai gresim si ar trebui dupa parerea mea sa se treaca mai usor cu vederea pentru ca pana la urma suntem pe un forum de jocuri de fotbal nu pe edu.ro :)) Dar nu zic totusi ca e bine sa gresim, dar cum am mai spus sa trecem mai usor peste cateva greseli amarate avand in vedere in ce hal se vorbeste pe mess sau pe alte forum-uri:)

Pai oricum, forumul nostru e un forum de intelectuali. :) Adica aici aproape toti scriu corect.. :D

Nu am zis ca se vorbeste corect, pentru ca e inevitabil sa mai apara si greseli involuntare, adica daca apesi pe tasta de langa sa zicem asa, dar oricum nu se compara cu ce este pe alte forum-uri, aici clar e mult mai bine desi mai sunt cativa care scapa turma, in general cei mai tineri intamplator sau NU... :)
Sunny
Mircea Badea rullz
Iti multumim ca existi!
Singur impotriva tuturor

by AscultatorDeHipHop » Sun Jan 09, 2011 11:01 pm

Ma rog, eu de exemplu scriu corect si fac doar 13 ani peste o luna 2 zile si 59 min.
AscultatorDeHipHop
Adevarata Legenda

by AK47 » Sun Jan 09, 2011 11:05 pm

AscultatorDeHipHop wrote:Ma rog, eu de exemplu scriu corect si fac doar 13 ani peste o luna 2 zile si 59 min.

pai daca vrei sa fii moderator
Image
AK47
Adevarata Legenda
Suporter Dinamo
Most Valuable Person

by AscultatorDeHipHop » Sun Jan 09, 2011 11:54 pm

Si ce-i rau in asta? :))
Oricum, asa scriu si pe mess, doar ca uneori mai folosesc prescurtari de genu` "ok","dap", "nush"... ma rog, chestiile de baza :))
Si plus ca vreau sa scriu corect, sa nu`mi gaseasca profesorii in teste in loc de "Eu ma duc la plaja in fiecare vara" sa scrie "Eu ma du la laja in ficaer tara." :))
AscultatorDeHipHop
Adevarata Legenda

by banned » Sun Jan 23, 2011 12:42 pm

Hai sa-mi dau si eu cu parerea . In tot acest timp , am dat de oameni cu caracter si de oameni fara . Pe toti , fara lipsa de modestie am incercat sa le arat ca eu ii respect indiferent ca ma injura , ma acuza , ma barfesc sau imi sunt aproape . Dovada ca ce spun eu este "partial" adevarat este din posturiile precedente ale useriilor pentru ca sunt o persoana care a lasat loc de " buna ziua " . Nu e de mirare ca sunt useri care nu s-au integrat pentru ca multi isi fac cont fie ca le-au fost banate celalalte conturi , fie ca au nevoie de atentie urgent . Am legat prietenii foarte bune , am dat sfaturi si am ajutat unii useri sa colaboreze cu echipa desi nu ii cunosteam , i-am facut sa ma asculte in primul rand si apoi sa ia o decizie . Nu prea mai sunt la curent cu noutatiile , dar imi stiu vechii prieteni cu care am inceput aici . Asadar , multumiri in primul rand :
Danutz_yo : El mi-a ascultat prezentarea 20 - 30 minute si a vorbit cu Master si la scurt timp am intrat in echipa .
Lego : El ... el .. el nu are nevoie de nicio prezentare ! Ne-am inteles extraordinar si zilnic discutam ,radeam , dar repet din lipsa timpului nu mai pastram legatura .
Albert : Pentru el ma pot considera un frate mai mare . Multe sfaturi i-am dat si sper ca i-au prins bine . E un baiat foarte politicos si eu asta apreciez foarte mult .
Cristi Jaguar : Pe el l-am luat mereu sub " aripa " mea . Cand s-a certat , l-am ajutat sa se reorienteze , sa editeze si sa mearga mai departe pentru ca talent are , dar motivatia si moralul erau cam nule .
Ovidinho : Cu el m-am inteles mereu bine si intr-un timp s-a pus " problema " unui parteneriat .
Bogdan : Tin minte ca vroiam noi intr-un timp sa jucam Fifa 09 pe PS 3 si cand era unu online , nu era celalalt .
Cristi ( suporter Poli Iasi ) : Multi dintre voi nici nu stiti despre cine vorbesc in momentul acesta pentru ca e un user foarte vechi . Am pastrat legatura cu el si a ajuns la Universitatea de Vest din Timisoara , daca imi vei citi postul sa sti ca iti urez multa bafta .
Lck : Si cu el imparteam pareri zilnice si l-am ajutat sa intre in echipa .
Imi vin foarte putine nume acum in minte , presupun ca am omis ceva persoane dar nu cu intentie . Tin sa cred ca am dat dovada de " scoala vietii " pe care multi useri ( nu dau nume ) nu o au . Situatia ma cam depaseste in ultimul timp si presupun ca in curand voi deveni un " Membru de onoare " si voi lasa noua generatie sa-si faca treaba in locul meu . Respect tuturor !
Image
Image
Image
banned
Adevarata Legenda

by AscultatorDeHipHop » Sun Jan 23, 2011 2:01 pm

Respect banned!
AscultatorDeHipHop
Adevarata Legenda

by Sunny » Sun Jan 23, 2011 3:22 pm

Multumim pentru ce ai facut pe acest forum si bafta in continuare. :)
Sunny
Mircea Badea rullz
Iti multumim ca existi!
Singur impotriva tuturor

by AK47 » Sun Jan 23, 2011 7:37 pm

respect si sa ai succes in tot ce faci si vei face :party:
Image
AK47
Adevarata Legenda
Suporter Dinamo
Most Valuable Person

Previous