Cel mai civilizat user

Tot felul de "prostii"

Care vi se pare cel mai civilizat user?

Andrei
6
33%
Maquis
0
No votes
Banned
1
6%
Ovidinho
9
50%
Del Ricanio 7
2
11%
 
Total votes : 18

by Il Fenomeno » Mon Feb 09, 2009 6:42 pm

Exact cum a zis si Ovidinho.
Image
User avatar
Il Fenomeno
Junior
 
Posts: 147
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm
Location: Valcea,Romania

by nBa » Tue Feb 10, 2009 10:32 pm

eu sunt nou si nu m-am pus pe injurat :D
Image
Image
Sig&Ava made by ME
User avatar
nBa
Adevarata Legenda
 
Posts: 3003
Joined: Sun Feb 01, 2009 7:52 pm
Location: Romania

by Del Ricanio 7 » Wed Feb 11, 2009 9:16 pm

nba_fan wrote:eu sunt nou si nu m-am pus pe injurat :D

Deci te autopropui ca Cel mai civilizat user ? :-)
ImageImage
User avatar
Del Ricanio 7
Trup si suflet pentru culori
Mes que un club
 
Posts: 8484
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:07 pm
Location: Marte

by nBa » Wed Feb 11, 2009 9:16 pm

nu, nu ma propun...
Image
Image
Sig&Ava made by ME
User avatar
nBa
Adevarata Legenda
 
Posts: 3003
Joined: Sun Feb 01, 2009 7:52 pm
Location: Romania

by codri_og » Sun Mar 01, 2009 9:57 am

eu :D
codri_og
Membru+
 
Posts: 151
Joined: Thu Jul 10, 2008 2:03 pm

by Splash7 » Sun Mar 01, 2009 12:39 pm

codri_og wrote:eu :D


Te autopropui singur?Lasa pe altii...
User avatar
Splash7
VIP
 
Posts: 409
Joined: Fri Feb 27, 2009 4:54 pm
Location: Romania

by LcK. » Sat Oct 17, 2009 2:26 am

Habar nu am cine este cel mai civilizat .. :sus: crek ca eu :)) pff glumesc
http://forum.fifapro.ro/viewtopic.php?f=244&t=2629
User avatar
LcK.
Generatia de Aur
 
Posts: 1390
Joined: Fri Apr 03, 2009 6:38 pm
Location: Bucuresti

by ...ANDREI... » Sat Oct 17, 2009 1:34 pm

daca tot invii topicuri zic ca
ovidinho
User avatar
...ANDREI...
Generatia de Aur
 
Posts: 1438
Joined: Wed May 13, 2009 6:25 pm
Location: Bucuresti

by 20CM » Sat Oct 17, 2009 6:31 pm

the-clau
ImageImage
GimliImage 2OCM
PES2011Image FIFA11
User avatar
20CM
Veteran
Nicaieri si Pretutindeni
 
Posts: 712
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:59 pm
Location: Braila , Romania, Europa,C.N. ,,Nicolae Balcescu,,

by Choosmin » Sun Oct 18, 2009 12:02 am

Mda ,daca tot a inviat LcK topciul haide sa postam toti acuma :D
Am sa spun parerea mea : Nu The-Clau pentru ca , chiar daca nu a injurat pe forum direct ,a facuto prin PM, stii ca ce ma refer Claudiu :P Nici Ovidinho pentru ca a mai avut cateva iesiri dinacestea , si la el daca ii spui o jignire sau ceva el deva crede ca`l injurasi!Deci il propun pe Del Ricanio 7 :sus:
User avatar
Choosmin
Adevarata Legenda
DotA AllStarS
 
Posts: 3611
Joined: Thu May 28, 2009 9:25 pm
Location: Romania/Craiova

PreviousNext

Return to Diverse

cron

Who is online

Registered users: Google [Bot]

Contactaţi-ne!

View new posts