Ce sanse are dinamo...sa piarda campionatu ?

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by vladUTZ » Tue Mar 27, 2007 9:00 pm

Iata ca provincia arata ca se poate....bravo cfr! si cand te gandesti ca cfr cluj a intrat in div. a o data cu poli iasi ....ce inseamna investitiile! Ce sa zic in rest de ucl....are sanse sa joaca si ucl, dar cred ca cateva meciuri i-ar prinde mai bine...ce sa zic....in fotbal orice e posibil...
Image

Dark.AngeL(Stalker), Danzielman, vladUTZ, eddie, Ionut_blue_lion, Mastertrap, DaNuTz-Yo, sorin91 au dus FIFApro pe culmele gloriei :)
vladUTZ
Perla Moldovei

by Danzielman » Wed Apr 04, 2007 2:36 pm

Se pare ca derbyul s-a incheiat q victoria stelei in fata rapidului q 3 -2... Un meci bun, cu goluri marcate pe gresli individuale sau pe greseli de arbitraj.
Image
Danzielman
Membru de onoare

by vladUTZ » Thu Apr 05, 2007 8:54 am

Pe greseli de arbitraj? Nici vorba! Apararea rapidului a cam fost cu capu-n nori....iar coman a gresit tare de tot la golurile 2 si 3....nu cred ca portarul rapidului mai prinde postul de titular la nationala...
Image

Dark.AngeL(Stalker), Danzielman, vladUTZ, eddie, Ionut_blue_lion, Mastertrap, DaNuTz-Yo, sorin91 au dus FIFApro pe culmele gloriei :)
vladUTZ
Perla Moldovei

by Danzielman » Thu Apr 05, 2007 1:00 pm

La ganea si thereau posibile pozitii de offside, greselile flagrante ale lui coman la 2 si 3, si joc periculos si offside la zicu. Trebuie sa ti le numar?! Neutral
Image
Danzielman
Membru de onoare

by DaNuTz-Yo » Thu Apr 05, 2007 1:14 pm

nici la thereau si nici la ganea nu o fost offside
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by Danzielman » Thu Apr 05, 2007 9:44 pm

Atunci rectific, greseli individuale de marcaj si greseala de arbitraj! Smile)
Image
Danzielman
Membru de onoare

by DaNuTz-Yo » Fri Apr 06, 2007 6:46 am

si razvan lucescu o mai facut scandal k de ce nu o jucat coman cu olanda si luxemburg Twisted Evil Shocked Laughing Wink
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by sorin91 » Fri Apr 06, 2007 6:17 pm

Ieri, 5 aprilie 2007, am fost sa urmaresc meciul UTA - Poli Iasi si sa ma bucur de o presupusa victorie. Primul lucru care m-a impresionat a fost mesajul afisat de cei din IASI: Crescut in orasul vostru, Intrat in sufletul nostru ! (mesaj pentru Ionut Popa). Un al 2-lea lucru care mi-a placut a fost galeria de la Arad..care nu a injurat moldovenii..un al 3 -lea lucru placut a fost un suporter care statea langa noi si la orice cuvant scos pe gura..noi radeam Smile) . Lucrul urat a fost faptul ca mai ca adormeam din cauza meciului…un meci urat pot sa spun… Si inca un lucru care m-a impresionat ..foarte tare…este faptul ca dupa meci..in afara stadionului, iesenii au scandat: ARADULEEE RAMAII IN A TE VREA POLITEHNICAA si UTA aplauze UTA aplauze UTA aplauze…un lucru foarte frumos…si care arata ca IASUL se deosebeste mult de Bucuresti…unde sunt numai batai,injuraturi si alte cele.

DOAMNE AJUTA SA SCAPAM DE IADUL RETROGRADARII !

sursa: www.sorenson.haipa.ro (blogu meu)
Image
sorin91
Veteran

Previous

Return to Arhiva