fifa******* ne fura vol.2

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by Danzielman » Sun Sep 09, 2007 6:19 pm

Tin sa va anunt ca intamplarea de ceva timp in urma din materialul care il mai studiez din alte patchuri nu a fost pura intamplare..Mi s-a furat o fata (goian).. asta e! Dar tin sa va anunt: LIQUID ESTE DE CACAT! ARE ZECI DE HEADMODELE SI TEXTURI FURATE!!! SI daca fifa******* IL TINE IN CONT IN ECHIPA ESTE O ECHIPA DE CACAT!!!

Image

Image

Asta e doar inceputul.. Am multe fete furate de acest terminat ca nu am cum sa-i spun altfel..

Urmeaza vol.3

CEREM SCOATEREA BANURILOR USERILOR FIFAPRO DE PE fifa*******! FURTUL E LA ORDINEA ZILEI SI NOI NU AVEM ACCES SA REMEDIEM SITUATIA! SUNTETI O RUSINE DACA VE-TI CONTINUA ASA!!!
Image
Danzielman
Membru de onoare

by Hurt Butcher » Sun Sep 09, 2007 7:06 pm

ma LIQUID are talent ! Nu ma precep la fete dar ii o diferenta intre ele !!! si FIFA ******* o ce mai buna echipa din romania!
Hurt Butcher
Incepator

by Danzielman » Sun Sep 09, 2007 9:11 pm

Liquid are talent sa fure! Maine o sa public o noua fata furata de el! ;) Spune ce diferente vezi omule...

:)) Aqma vad.. Parul are aceeasi culoare dedesubt =)) Care sunt sansele sa fi facut liquid in loc de negru aceeasi culoare ca si mine sub par?! :))
Image
Danzielman
Membru de onoare

by mns » Sun Sep 09, 2007 10:06 pm

Pana una alta, daca noi scoatem de pe site patchul cu asa zisa fata furata, scoateti si voi FRPL de pe site?

Image

Stii ce mi se pare destul de dragut. Unele echipe au mai multe tipuri de echipamente, dar in FRPL apar exact acelea din r**p. Ce coincidenta, nu crezi? Vrei sa-ti mai aduc aminte de gramada de modele de echipamente luate cu magic wand de la noi?
mns
Suspended

by Danzielman » Sun Sep 09, 2007 11:10 pm

Mns, am vazut putin de tot din kestile alea.. Era vorba de 2 ekipamente si am decis imediat sa scoatem toate cele 8 ekipamente facute de acel kitmaker si l-am scos din ekipa! Liquid e un succes pt voi, stiu, dar a furat de la mn multe fete, o sa va mai arat.. Dar faza e ca nu numai de la mn... si de la alti 3 facemakeri sigur! Si noi am scos de la download patchul atunci! ;)

Am auzit ca s-a spus la voi pe forum ca nu este adevarata faza q textura! Ei bine la fata a decupat fata si a pus-o central peste textura mea apoi a reglat culorile! La par nu cred ca poate comenta nimeni se vede la backround. Modelul .o e al meu 100% ala nu s-a sinkisit sa-l modifice nici macar un pic. Poti vedea mai sus. daca nu e asa sa-mi zica al cui este headmodelul. Sau al lui Niculescu cu care o sa pun poze maine! Cu victor marcao aveti intelegere pt fata aia a lui lobont? nu cred.. si lista va continua! SUNTETI DE CACAT! RECUNOSTETI GRESELILE SI SCOATETI PATCHU! DACA NU PRIMEAM BAN PE MOCA ASTEA NU SE INTAMPLAU!!
Image
Danzielman
Membru de onoare

by mns » Mon Sep 10, 2007 7:21 am

Kitul ala al Vasluiului e din versiunea actuala a patchului vostru, cea care e acum pe site. :P
mns
Suspended

by iarca_romica » Mon Sep 10, 2007 10:18 am

mah eu sunt neutru, nu am treaba cu nici una din echipe dar nu cred ca seamana. bine nici nu sunt facemaker. ar trebui sa puneti si voi niste facemakeri sa compare nu de-alde noi care habar nu avem sa suprapunem sa facem nici macar o textura cat de cat.
Image

Image
iarca_romica
Suspended

by Mastertrap21 » Mon Sep 10, 2007 10:42 am

Apropo MNS, de ce toti membri FIFApro au BAN la voi, dar voi nu aveti ban aici? TI se pare normal? Mie NU...
Image
Image
Image

AndreiImageMastertrap21
Mastertrap21
Administrator FIFApro
Administrator FIFApro
Echipa FIFApro
Echipa FIFApro
Nu ma pricep la fotbal

by iarca_romica » Mon Sep 10, 2007 11:32 am

pentru ca nu va respectati regulamentul. cine fura ban. daca voi considerati ca fifa ro fura dati ban tuturor membrilor fifa**
Image

Image
iarca_romica
Suspended

by Mastertrap21 » Mon Sep 10, 2007 11:55 am

:)) nu pot sa ma abtin sa nu mai rad...
Cum adica cine fura BAN, mare chestie nu il dezavantajezi daca ii dai ban... el foloseste furturile in continuare etc... ce legatura are BANu cu furturile nu inteleg...
Image
Image
Image

AndreiImageMastertrap21
Mastertrap21
Administrator FIFApro
Administrator FIFApro
Echipa FIFApro
Echipa FIFApro
Nu ma pricep la fotbal

Next

Return to Arhiva