fifa******* ne fura vol.2

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by mns » Mon Sep 10, 2007 9:46 pm

Ok, situatia sta in felul urmator. SIncer sa fiu, nu ne pasa prea mult de ce se intampla in afara site-ului nostru.

In momentul in care am avut dovezi clare si am aflat ce a facut liquid, am scos automat fata respectiva din r**p. Acum, chiar daca ne bazam doar pe afirmatiile lui Danzielman, am scos patchul cu fetele lui Niculescu si Moti de la download.

Acum in a ne face pe noi de cacat, avand in propriul patch (dupa ce deja v-am avertizat o data ca sunt unele echipamente copiate din r**p - si da, recunosc, au fost scoase) steme si alte fisiere identice din r**p, nu vad logica.
mns
Suspended

by Danzielman » Mon Sep 10, 2007 9:54 pm

Am avut ocazia sa ma uit putin la fetele lui liquid si pun pariu ca-s mai multe.. pacat ca nu pot sa le vad.. si sa-l corectez cand pune creatia altora mascata de o textura.. De-asta voiam sa scoateti banu de pe ip.. nu sa intru sa fac recrutare..
Image
Danzielman
Membru de onoare

by DarkComy » Mon Sep 10, 2007 11:23 pm

Danzielman wrote:Am avut ocazia sa ma uit putin la fetele lui liquid si pun pariu ca-s mai multe.. pacat ca nu pot sa le vad.. si sa-l corectez cand pune creatia altora mascata de o textura.. De-asta voiam sa scoateti banu de pe ip.. nu sa intru sa fac recrutare..

Pai ce ne mai intereseaza ca nu o sa faci recrutare? Ai facut o data si a fost de ajuns, aia fiind o dovada de lipsa de respect.

Pentru Сталкер
Data viitoare cand imi mai adresezi vreo amenintare sau altceva te rog ca macar sa imi scrii numele corect ca nu e foarte greu...putin respect.
Fetele lui Goian si Moti de care liquid este acuzat, au fost facute de el la inceput cand nu exista nici un fel de colaborare intre fifa******* si el. Cand am facut patch-ul crezi ca mai statea mns sau stefan sa verifice fiecare fata daca e copiata de la alta echipa de editare? am mers pe incredere. Asta e, scoatem fetele cu pricina o sa le refaca si cu asta basta.

Danzielman mi se pare ca esti nitel complexat, dovada ca stai sa cercetezi fiecare fata a lui incercand sa gasesti vreo fata furata ca sa il faci de kkt.
Ce, noi am inceput sa facem topicuri cand voi ati furat kituri de la noi? Mi se pare ca faceti pe victimile si dramatizati prea mult.
Last edited by DarkComy on Mon Sep 10, 2007 11:53 pm, edited 2 times in total.
DarkComy
Suspended

by iarca_romica » Mon Sep 10, 2007 11:28 pm

Danzielman wrote:Iarca_romica spune-mi si mie care este modelul .o al meu si care este al lui liquid daca zici ca nu esti prea sigur. Cel de sus sau cel de jos..? Fata arata la fel ca cele din patch cu o textura kiar atat de incapabili sunteti sa nu va da-ti seama?! :|

daca tu ma acuzi ca nu-s in stare sa fac deosebirea intre 2 modele o si crezi ca am ceva cu voi de ce nu imi dai ban pentru simplu motiv ca sunt incapabil :P
Image

Image
iarca_romica
Suspended

by Stalker » Mon Sep 10, 2007 11:37 pm

DarkComy asa e corect?
Chiar vorbesti sa nu dormi, desi e destul de tarziu in noapte.ce kituri avem noi in FPRL furate de la voi.Acuzi o intreaga echipa si o discreditezi total aiurea. Noi am avut un kitmaker la inceput care fura fara sa stiim.A furat de lal voi vreo 4-5 kituri pana m-am prins.drept consecinta l-am data afara.Il chema R10, parca.
Deci in clipa de farta FPRL NU ARE ABSOLUT nici un KIT furat de la fifa*******.Pe controlate!

PS. noi pe ala l-am dat afara, voi pe lichid la-ti dat afara? :P
Stalker
Membru de onoare

by DarkComy » Mon Sep 10, 2007 11:47 pm

Da, nicku-ul este foarte corect acum.
Chiar vorbesti sa nu dormi, desi e destul de tarziu in noapte.ce kituri avem noi in FPRL furate de la voi.

Ce, noi am inceput sa facem topicuri cand voi ati furat kituri de la noi?

Nu ma refer la prezent ci la trecut.(la R10)
Deci in clipa de farta FPRL NU ARE ABSOLUT nici un KIT furat de la fifa*******.Pe controlate!

Kitul pe care il reclama mns? Kitul de GK - Vaslui ?
Acuzi o intreaga echipa si o discreditezi total aiurea. Noi am avut un kitmaker la inceput care fura fara sa stiim.

fifa******* ne fura vol.2

Woow, oare nu procedati si voi la fel ?
PS. noi pe ala l-am dat afara, voi pe lichid la-ti dat afara?

Asta tine de politica echipei fifa*******. Nu este treaba voastra.
DarkComy
Suspended

by Danzielman » Tue Sep 11, 2007 3:06 am

Asta tine de politica echipei fifa*******

daca echipa fifa******* are politica de a tine hoti in ekipa ne impacam si cu ideea asta cu toate ca nu este un lucru corect. Dar va rugam sa punteti pe site treaba asta.. "fifa******* - echipa care reuneste toate patchurile echipelor de editare din romania fara acordul lor" sau ganditi un titlu mai bun voi.. :P
Image
Danzielman
Membru de onoare

by mns » Tue Sep 11, 2007 8:05 am

Ok, am vorbit frumos, am oferit explicatii, dar unii oameni tot niste nesimtiti raman.

Va rog pentru ultima data sa scoateti echipamentul de portar al Vasluiului din FRPL si TOATE stemele ingame copiate din r**p. Stemele sunt IDENTICE, unele din ele fiind facute de mine sau Stefan, nu aveati de unde sa le luati pe net. Pana si "artifacts"-urile de pe imagini sunt exact la fel.

Asa ca inainte de a ne acuza pe noi de presupus furt, mai bine va rezolvati voi problemele legate de materialele facute de altii.
mns
Suspended

by Mastertrap21 » Tue Sep 11, 2007 12:16 pm

O doamne, nu se mai termina odata cearta asta... Nu mai bine rezolvam si incheiem discutia decat sa stam cate 10 ani la o cearta...
Image
Image
Image

AndreiImageMastertrap21
Mastertrap21
Administrator FIFApro
Administrator FIFApro
Echipa FIFApro
Echipa FIFApro
Nu ma pricep la fotbal

by Stefan » Sun Sep 16, 2007 5:03 pm

Ciudat, au trecut vreo 5 zile si inca vad stemele noastre in patchul vostru. Sigur ati observat ca in ultimul patch nu am mai pus fetele lui Liquid, pentru ca stiu ca ne analizati foarte bine fiecare patch, altfel nu imi explic cum de v-a venit din senin ideea sa puneti si voi fontul pentru numerele stelei in patch dupa ce l-am bagat eu in patchul pentru UCL. Astept in continuare sa scoateti acele steme din patch, dupa cum a spus si mns unele nu se gasesc sau nu se gaseau la vremea respectiva, si poate la unele am muncit mai mult decat la muncit danzielman la fetele alea. Si mai astept ca cel care a luat stemele din patchul nostru sa fie dat afara din echipa. Era sa uit si de echipamentul de portar al Vasluiului si de logoul Aldis de pe kitul Gloriei care e facut tot de mine. V-am spus de astea si prin iarna cand m-ati injurat bine si ati scos doar vrem cateva, erau mult mai multe, si kitul Converse al Timisoarei si altele, nu 8 cate ziceti voi.
Stefan
Suspended

PreviousNext

Return to Arhiva