fifa******* ne fura vol.2

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by DaNuTz-Yo » Sat Sep 22, 2007 7:41 am

FIFA ******* Blog wrote:Bineinteles ca atunci cand am aflat de acest lucru am scos imediat acel facepack de pe site, si pentru ca nu era prima data cand Liquid calca pe bec in acest mod, nu am mai folosit nici celelalte fete ale lui in patchul pentru demo. Tot in aceeasi zi un alt facemaker de pe forum, lngrobert, care in ultimul timp a inceput sa faca fete mai bune, a fost injurat de pe un ID “danieldumbrava_fifaromania” pentru a-l determina sa nu mai posteze la noi pe forum.

Tinand cont ca acele gunoaie mi-au confirmat banuielile ca au facut acest circ doar pentru a scapa de Liquid si pentru a-si face reclama, pentru ca nu au cum sa ne invinga altfel, mi-e greu sa cred ca nu ei l-au injurat si pe lngrobert.

stai sa te informez stefan...acel id “danieldumbrava_fifaromania” m'a contactat si pe mine ca cica dc ne luam de voi nu stiu ce si m'a injurat...deci nu are cum sa fie cineva din FIFApro... si am mai vazut faza asta si pe alte forumuri si multi cred ca acest id este a lui mario5x5 din Flame FIFA...asa ca mai informeaza'te inainte sa spui ceva

http://img8.myimg.de/untitledab18e.jpg
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by Stalker » Sat Sep 22, 2007 10:03 am

Interesanta dezvaluire, insa ei nu pot sa citeasca ce-ai postat pt. ca au ban :P
Stalker
Membru de onoare

by DaNuTz-Yo » Sat Sep 22, 2007 10:44 am

am vazut asta. si drept urmare i'am trimis mail lu stefan :)
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by Stalker » Sat Sep 22, 2007 11:49 am

Le-ai trimis dejeaba mail pt. ca ei sunt niste incuiati.Nu-ti mai pierde timpul cu asa ceva.
Stalker
Membru de onoare

by DaNuTz-Yo » Sun Sep 23, 2007 8:07 am

am citit pe blog si am ajuns la concluzia ca ai dreptate :D oricum ii multumim lu vladUTZ pt. ceea ce a incercat sa faca ;-)
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by vladUTZ » Sun Sep 23, 2007 9:32 pm

Pt nimic. :) Oricum terminatii aia au demonstrat pentru a 10 mia oara ca au iq subunitar si asa gratuit m-am ales cu ban pe site la ei...oricum am ip unic si tot nu scapa ei de mine. Totusi am oprit comenturile pe blog la mine ca nu ajungeam nicaieri la cat de ingusti sunt aia la minte.
Image

Dark.AngeL(Stalker), Danzielman, vladUTZ, eddie, Ionut_blue_lion, Mastertrap, DaNuTz-Yo, sorin91 au dus FIFApro pe culmele gloriei :)
vladUTZ
Perla Moldovei

by Mario5x5 » Sun Sep 23, 2007 11:13 pm

Ce caut yo in povestea asta lasatima...Nu am facut nimica vreau sa fiu lasat in pace ce bagati FlameFIFA in vorba yo nu vreau publicitate ca voi de pe urma echipei FIFA *******.Au dreptate cei din FIFA ******* cam prea va dramatizati ca va au furat cateva fete.Prea mult circ pentru niste fete.Ar trebuii sa terminati odata cu tot scandalul asta.Daca nu vreti sal terminati nu ma bagati si pe mine si echipa mea in asta
Mario5x5
Incepator

Previous

Return to Arhiva