fifa******* ne fura vol.2

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by iarca_romica » Mon Sep 10, 2007 12:00 pm

eu fur tu ma depistezi nu mai postez
pe fifa ro fur ma depisteaza i-au ban nu mai postez
pe nush ce forum fur ma depisteaza i-au ban nu mai pot posta. la un moment dat nu mai am unde sa postez nu trebuie sa ma dau pe brazda?
Image

Image
iarca_romica
Suspended

by Danzielman » Mon Sep 10, 2007 3:57 pm

Iarca_romica spune-mi si mie care este modelul .o al meu si care este al lui liquid daca zici ca nu esti prea sigur. Cel de sus sau cel de jos..? Fata arata la fel ca cele din patch cu o textura kiar atat de incapabili sunteti sa nu va da-ti seama?! :|
Image
Danzielman
Membru de onoare

by mns » Mon Sep 10, 2007 6:31 pm

Singura persoana care stiu sigur ca are ban e Danzielman, si asta pentru ca isi facea publicitate pe forum prin sistemul de mesaje private. :p
mns
Suspended

by Mastertrap21 » Mon Sep 10, 2007 7:10 pm

OK daca el e singuru eu de ce am BAN?
Acu cateva zile l-am luat... cred luna trecuta mergea site si forum si tot... acuma zice the page cennot be displayed sau cum o fi... si la altii le merge... deci? Sper sa mi-l scoti daca tot l-am luat degeaba
Image
Image
Image

AndreiImageMastertrap21
Mastertrap21
Administrator FIFApro
Administrator FIFApro
Echipa FIFApro
Echipa FIFApro
Nu ma pricep la fotbal

by Danzielman » Mon Sep 10, 2007 7:47 pm

Singuru mesaj privat de acest gen a fost pt un facemaker. :-j Si as dori sa-l scoateti ca sa pot sa indrept cum va lasam si noi pe voi anumite "furturi". ;)
Image
Danzielman
Membru de onoare

by DarkComy » Mon Sep 10, 2007 8:36 pm

1.Mastertrap21
Zi ce nume ai la noi pe forum ca sa verific sa vad de ce ai luat ban
2. Danzielman
Eu am vazut ca e un user la noi pe forum cu nickul Danzielman care nu e banat ...e cumva al tau ?
Singuru mesaj privat de acest gen a fost pt un facemaker.
Ce conteaza ca a fost unul , doua , trei sau 50 de mesaje?? Ai incercat sa faci recrutare, regulamentul forumului e foarte clar in privinta asta.
DarkComy
Suspended

by mns » Mon Sep 10, 2007 8:47 pm

Am scos patchul cu DInamo de la download, hiar daca avem dubii cu privire la afirmatiile tale.

La fel, te rog si eu sa scoti FRPL de la download pana nu scoti echipamentul Vasluiului de portar.
mns
Suspended

by Stalker » Mon Sep 10, 2007 9:24 pm

Pe cine rogi sa scoata de la download? mns ai uitat de mine...eu sunt ala cu aprobarile si hotararile pe aici.
Daca voi sunteti unica echipa de editare FIFA din Romania...cei mai buni, unicii, senzationalii, nemaintalnitii bla, bla...asa cum va place sa postati pe forumul si blogul vostru, atentionand ca restul echipelor sunt niste mari impostori, amatori, verze, etc ....atunci de ce veniti la noi pe forum sa acuzati o echipa practic inexistenta in viziunea vostra?!
PARADOXUL lunii septembrie: fifa******* acuza ca ipotetica echipa de editare FIFApro a furat un ipotetic echipament de portar al Vaslui-ului pt. a-l folosi intr-un ipotetic FPRL [Best version]

mns, darkcony am marea placere sa va dau un ipotetic BAN.Insa inca ma gandesc cand s-o fac...
Stalker
Membru de onoare

by mns » Mon Sep 10, 2007 9:34 pm

Mda, ala e fix echipamentul din r**p v1.

vrei sa-ti mai arat si 90% din stemele din FRPL care sunt luate tot din r**p?

Stemele ingame, that is. :p
mns
Suspended

by Stalker » Mon Sep 10, 2007 9:39 pm

mns eu pe ekipa aia stii tu care nu dau 2 bani....insa pt. voi am un respect si nu vreau sa-l pierd.
CHILL
Stalker
Membru de onoare

PreviousNext

Return to Arhiva