fifa******* ne fura vol.1

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by Stalker » Tue Apr 10, 2007 1:45 pm

Ia dispari mah de pe forumul asta....ce te bagi inseama asa aiurea? Te-a intrebat cineva ceva.Dute la tine la ekipa ta si numai pronunta numele vostru la noi.
Dupa ce-am facut un gest de fairplay acu cateva luni cand v-am felicitat pt patch ai scris repede niste tampenii.Eu chiar am vrut sa fie o relatie ok intre cele 2 ekipe dar cum tu ai o gandire comunista (pacat ca ai 18-19 ani) ai refuzat orice discutii. Asa ca hai dute acasa si lasa-ne!
Pt voi doar voi existati (asa cum spui tu pe forumul vostru) in concluzie nu stiu ce cauti pe aici
Stalker
Membru de onoare

by eddie » Tue Apr 10, 2007 2:33 pm

Eu nu inteleg de ce banati membri altor echipe de editare, nu va ganditi ca exista mii de feluri pentru a intra pe un forum daca asta se vrea cu adevarat...esti o rusine Reikko, continua sa te crezi mare si ai sa cresti pana dai cu capu de prag...sfat: fii mai docil si mai respectuos cu cei mai mari !!
Niciodata nu am sa uit locurile prin care am trecut! Respect FIFApro!
eddie
Junior

by Reikko » Tue Apr 10, 2007 3:38 pm

lol ce oameni...am vorbit cat se poate de frumos...am explicat cum sta treaba pentru ca unii sunt informati gresit, in primu rand nu eu am pronuntat numele echipei mele primul ci un om de-al vostru a facut-o
Pe forumul meu nu se discuta despre altii pentru ca sincer nu ne intereseaza.
Mi-ar face mare placere daca si aici s-ar intampla la fel...
Iar tu eddie, scuza-ma ca nu stiu cine esti si ce faci...dar esti al dracu de ''mare'' si trebuie sa fii neaparat respectat
Am plecat...
Reikko
Incepator

by eddie » Tue Apr 10, 2007 6:00 pm

Numai bine Reikko !
Niciodata nu am sa uit locurile prin care am trecut! Respect FIFApro!
eddie
Junior

by vladUTZ » Tue Apr 10, 2007 6:22 pm

Lool dintre toti editorii fifa, in afara de fu cine il respecta pe reikko???? N I M E N I
Asa ca, drum bun si nu te mai intoarce!!!!
Image

Dark.AngeL(Stalker), Danzielman, vladUTZ, eddie, Ionut_blue_lion, Mastertrap, DaNuTz-Yo, sorin91 au dus FIFApro pe culmele gloriei :)
vladUTZ
Perla Moldovei

by sixuannain » Tue Apr 10, 2007 6:49 pm

da man .. dar pe voi cine va respecta??? sa aud..? N I M E N I - uite ca eu stiu si scheme
Asa ca Pasteti Fericiti! Smile) si nu va mai intoarceti
sixuannain
Incepator

by DaNuTz-Yo » Tue Apr 10, 2007 6:53 pm

nimeni?...atunci de ce monkey dragon tocmai cu noi o vrut sa fie partener si sa foloseasca liga I creeata de noi?ca nu ne respecta?si inca monkey dragon este unu dintre cei mai mari editor ide fifa din lume
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by 4ndr3i » Tue Apr 10, 2007 7:31 pm

danutz-yo wrote:acum incepem cu FIFA Underground...ca liquid a zis ca a vazut fata la Roby si ca de la el are modelul...acum nu stiu sigur ce face Roby in FU

Tu cine eshti ca satzi dai cu parerea? .. nu mai zi la mishto daca nu e adevarat.. ca se interpreteaza. daca nu a zis un membru Fifapro ceva de FU ..te trezeshti tu " acum incepem cu FU ". Ce treaba are Roby cu echipa noastra ?! .. el doar ishi posta creatziile la noi pe forum.
4ndr3i
Incepator

by sixuannain » Tue Apr 10, 2007 7:36 pm

Mda..In FU nu e ca la voi .. tot forumul in echipa..face unu ceva..gata e in echipa Razz Smile) =)) .. ca dic ei acu ce buni sa cred..ca fura FU de la ei..
Last edited by sixuannain on Tue Apr 10, 2007 7:39 pm, edited 1 time in total.
sixuannain
Incepator

by iarca_romica » Tue Apr 10, 2007 7:38 pm

nu mai vorbiti aiurea ca nu sunteti respectati. Nu trebuie sa respactam un om prin persoana lui (caracterul lui) ci prin ce face. si toti faceti traba pentru noi, cei ce jucam fifa, si fiecare are fanii sai. asa ca spor la treaba pentru toate trei echipele si concurati prin munca nu prin vorbe.

PS.: Si apropo FARA FURTURI!
Image

Image
iarca_romica
Suspended

PreviousNext

Return to Arhiva