fifa******* ne fura vol.1

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by DaNuTz-Yo » Tue Apr 10, 2007 7:56 pm

hai sa terminam o data cu tampeniile astea si sa fie intre toate echipele macar PUTIN DE RESPECT (cine jtie...poate chiar sa ne ajutam sa scoatem un mare patch Laughing )
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by Mastertrap21 » Tue Apr 10, 2007 8:48 pm

Uite altu cu remarci exagerate.... toti useriii de pe forum in echipa? cum iti explici ca suntem 6 in echipa si pe forum is 63 useri.... suntem 63 in echipa si nu stiam eu.... nu mi se pare.... trebea incheiat subectu asta de cand sa rezolvat problma cu fifa**.... acuma incepe cearta prosteasca....
Image
Image
Image

AndreiImageMastertrap21
Mastertrap21
Administrator FIFApro
Administrator FIFApro
Echipa FIFApro
Echipa FIFApro
Nu ma pricep la fotbal

by vladUTZ » Tue Apr 10, 2007 10:47 pm

sixuannain wrote:da man .. dar pe voi cine va respecta??? sa aud..? N I M E N I - uite ca eu stiu si scheme
Asa ca Pasteti Fericiti! Smile) si nu va mai intoarceti

Smile)) =)))) Pana si "adversarii" ne respecta cat de cat (fifa**) si nu mai postati aici ca o dati in cocleala asa ca....OFF TOPIC!
Image

Dark.AngeL(Stalker), Danzielman, vladUTZ, eddie, Ionut_blue_lion, Mastertrap, DaNuTz-Yo, sorin91 au dus FIFApro pe culmele gloriei :)
vladUTZ
Perla Moldovei

by Stalker » Tue Apr 10, 2007 11:00 pm

Echipa FIFApro tine sa precizeze ca nu are nimic de impartit cu celalalte echipe de editare de la noi din tara si roaga pe aceasta cale ca acestea sa numai ponegreasca numele nostru pe siteurile, blogurile si forumurile unde isi desfasoara munca si orele de relaxare. FIFApro este o echipa infiinta la 1.09.2006 si de atunci si pana acuma am scos peste 10 patchuri, toate la o calitate apreciabila si fara buguri care sa influienteze in mod negativ jocul FIFA. Noi ii respectam pe cei care ne respecta.
Cine are chef de tiganisme intrati pe MIRC nu la noi pe forum.
Stalker
Membru de onoare

Previous

Return to Arhiva