fifa******* ne fura vol.1

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by Danzielman » Sun Apr 08, 2007 8:43 pm

Cotrobaind pe net si uitandu-ne la munca competitorilor nostri am observat diferente mari la unele capitole. Am stat si am studiat patchul putin in amanunt si apoi m-am dus la pasiunea mea, fetele. Aici am observat un prim lucru, ca la incercarea de vedere a unei fete din meniu lucrata cu poza de fifa******* jocul crapa. Apoi am observat cateva fete insa mi s-au oprit cu stupefactie asupra uneia, Dorin Goian. Fata facuta de mine de cateva luni de zile bune care a aparut in FP 3ro tems, FP 6ro teams, FPRL v1.0, FPRL v1.5, am avut "bucuria" sa o zaresc in patchul popularilor nostri amici de la fifa*******! Mi s-a luat headmodelul nu stiu cum a ajuns pe mana lor dar nici nu ma intereseaza...Si mi s-au colorat putin texturile! Neutral Avand in vedere ca si noi am avut probleme q un user, am dat scuzele cuvenite am scos kiturile q pricina si ne-am cerut scuze publice ca niste adevarati PROfesionisti! RUGAM fifa******* SA FACA ACELASI LUCRU CA SI NOi! Sa scoata patchul de pe filefront si sa scoata fata noastra de aqolo si apoi sa-l puna la loc si sa ne prezite scuze publice in fata forumistilor asa qm am facut si noi! Wink Altfel ceva imi spune ca Fifapro va avea dintr-o data niste stadioane! :-?

Danzielman, Fifapro

Image

Image

Liquid, fifa*******

Image
Image
Image
Danzielman
Membru de onoare

by vladUTZ » Sun Apr 08, 2007 11:33 pm

Bhai ce naiba! Trebuie sa fim atacati din toate partile? Nu avem liniste nici acuma? Sincer ma asteptam la altii, nu la fifa*******! R U S I N E!!! Vorba lui Danzielman: prezentati scuze in piblic sau poate "facem rost" de niste stadioane pentru patchul nostru, luand de la ceilaltim, asa cum au facut si ei. Inca o data, rusine fifa*******
PS: mns, tu sigur trebuie sa stii, tu esti cel ce conduce fifa******* si rusine si tie!! In special tie!!
Image

Dark.AngeL(Stalker), Danzielman, vladUTZ, eddie, Ionut_blue_lion, Mastertrap, DaNuTz-Yo, sorin91 au dus FIFApro pe culmele gloriei :)
vladUTZ
Perla Moldovei

by iarca_romica » Sun Apr 08, 2007 11:56 pm

din cate stiu eu liquid nu face parte din fifa**. si acum sa fim seriosi puteau aia sa verifice toate patchurile sau fetele care-s pe piata ?
Image

Image
iarca_romica
Suspended

by Stalker » Mon Apr 09, 2007 12:06 am

Frumos Twisted Evil l-au luat pe Goian facut de danzielman, i-au alungit putin fata si uite cum s-a nascut o noua creatie fifa**. Si cand ma gandesc ca acu' un an l-au refuzat pe dani sa-l ia in echipa. Laughing
Stalker
Membru de onoare

by DaNuTz-Yo » Mon Apr 09, 2007 12:53 am

iarca_romica wrote:din cate stiu eu liquid nu face parte din fifa**. si acum sa fim seriosi puteau aia sa verifice toate patchurile sau fetele care-s pe piata ?

nu face parte?vad k nu sti prea moolte chiar daca intri in fiecare zi pe forum la fifa**...a cui sunt fetele din patch?a cui sunt fetele din packul cu dinamo...toate fetele din patch sunt de LIQUID si el face parte din fifa******* (sau cel putin colaboreaza-asta stiu sigur ca am citit ca spunea mns ca spera intr'o cat mai lunga colaborare)
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by Danzielman » Mon Apr 09, 2007 1:31 am

Dark.AngeL wrote:Frumos Twisted Evil l-au luat pe Goian facut de danzielman, i-au alungit putin fata si uite cum s-a nascut o noua creatie fifa**. Si cand ma gandesc ca acu' un an l-au refuzat pe dani sa-l ia in echipa. Laughing

Nu e nimica alungit, crede-ma;) Uite-te la poza facuta de mine q fata din meniu.
Image
Danzielman
Membru de onoare

by Danzielman » Mon Apr 09, 2007 1:35 am

iarca_romica wrote:din cate stiu eu liquid nu face parte din fifa**. si acum sa fim seriosi puteau aia sa verifice toate patchurile sau fetele care-s pe piata ?

Noi suntem verificati stai linistit, ca nu stii istoria noastra! Wink
Image
Danzielman
Membru de onoare

by iarca_romica » Mon Apr 09, 2007 2:10 am

in fine nu e problema mea conflictul vostru. faceti ce vreti atat voi cat si fifa*******. bafta si sper sa va intelegeti!
Image

Image
iarca_romica
Suspended

by Mastertrap21 » Mon Apr 09, 2007 12:24 pm

Incredibil... phiuuu doamne nemaipomenit... nu credeam ca voi junge vreodata sa vad asa ceva... fifa** sa copie de la fifapro... ciudat... ai zice ca ei is cei mai profesionisti... si apropo nu intrati pe blogu lor in care suntem atacati pana peste cap... (cu perdea insa)
Sper sa rezolvam conflictu asta repede sa nu se lase cu multa rusine....
Image
Image
Image

AndreiImageMastertrap21
Mastertrap21
Administrator FIFApro
Administrator FIFApro
Echipa FIFApro
Echipa FIFApro
Nu ma pricep la fotbal

by vladUTZ » Mon Apr 09, 2007 1:58 pm

Master, dimpotriva, sa se lase cu MUUULTA rusine pentru fifa*******!!!!! Sa stie toti cine sunt "profesionistii" de la fifa**
Image

Dark.AngeL(Stalker), Danzielman, vladUTZ, eddie, Ionut_blue_lion, Mastertrap, DaNuTz-Yo, sorin91 au dus FIFApro pe culmele gloriei :)
vladUTZ
Perla Moldovei

Next

Return to Arhiva