fifa******* ne fura vol.1

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by Ratonu » Mon Apr 09, 2007 11:19 pm

Legat de faţa lui Goian, echipa FifaRomânia îşi cere scuze pentru cele întâmplate. Liquid pretinde că a primit modelul .o de la un prieten şi că nu ştia de cine fusese făcut... Obiectul respectiv a fost scos din patch-urile fifa**.

Mastertrap21, te rog să dai exemple de atacuri la adresa voastră de pe blogul fifa**. Eu cred că ori ai citit prea multe romane poliţiste şi te chinui prea mult să citeşti printre rânduri, ori te simţi cumva cu musca pe căciulă.

vladUTZ, ruşinea s-a produs deja. Nu ne place să fim furaţi, iar inversa cu siguranţă nu ne e caracteristică. Vrem să credem că a fost o neînţelegere, dar nici asta nu scuză fapta în totalitate (şi totuşi, nici nu vă dă dreptul să "răspundeţi cu aceeaşi monedă").
Ratonu
Incepator

by Stalker » Mon Apr 09, 2007 11:29 pm

Ma bucur ca ai venit la noi pe forum si ai recunoscut in mod oficial ca Liquid a facut o greseala.Asta ma face sa cred chiar daca suntem doua echipe concurente poate exista un respect intre noi.
Din punctul meu de vedere ca lider al acestei echipe consider micul conflict stins si scuzele acceptate.

Cu respect,
Dark.AngeL
Stalker
Membru de onoare

by DaNuTz-Yo » Mon Apr 09, 2007 11:32 pm

eu personal il stiu pe liquid...si nu cred sa fi facut acest lucru cu intentzie...si faptul ca recunoasteti...cum a spus si adi cred k intre FIFApro si fifa** exista un respect chiar daca sunt rivale.
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by Danzielman » Tue Apr 10, 2007 12:25 am

daca ati scos din patch fata lui Goian totul e bine. Accept si scuzele pentru folosirea fetei facute de mine si apreciez ca un membru vechi al echipei fifa******* a avut puterea sa descopere si sa recunoasca greseala facuta Wink Si nu am fi platit cu aceeasi moneda chiar daca nu ni se raspundea la acest semnal de alarma pentru ca noi, fondatorii si anumiti membri ai echipei FIFApro suntem 100% niste profesionisti.

Consider subiectul inchis.
Image
Danzielman
Membru de onoare

by liquid » Tue Apr 10, 2007 8:11 am

Ratonu wrote:Legat de faţa lui Goian, echipa FifaRomânia îşi cere scuze pentru cele întâmplate. Liquid pretinde că a primit modelul .o de la un prieten şi că nu ştia de cine fusese făcut... Obiectul respectiv a fost scos din patch-urile fifa**.

Mastertrap21, te rog să dai exemple de atacuri la adresa voastră de pe blogul fifa**. Eu cred că ori ai citit prea multe romane poliţiste şi te chinui prea mult să citeşti printre rânduri, ori te simţi cumva cu musca pe căciulă.

vladUTZ, ruşinea s-a produs deja. Nu ne place să fim furaţi, iar inversa cu siguranţă nu ne e caracteristică. Vrem să credem că a fost o neînţelegere, dar nici asta nu scuză fapta în totalitate (şi totuşi, nici nu vă dă dreptul să "răspundeţi cu aceeaşi monedă").

personal si eu imi cer scuze pentru cele intamplate Smile
acum sa explic atunci eram la inceput. El mi-a arata fata lui goian facuta de el si mi-a placut, l-am rugat daca imi poate da modelul o. , nu m-a refuzat si totul a fost bine( nu am avut de unde sa stiu ca modelul e de la voi(sincer in momentul ala stiam 2 echipe de editare fifa** si FIFA Underground)

acum dovezile in caz ca nu sunt crezut
Image

Image

P.S. am patit sa fiu furat si nu e prea bine(deci nu as fi facut asta cu intentie) Inca o data scuze in numele meu pentru ca fifa******* nu are nici o vina. Multumesc!
liquid
Incepator

by DaNuTz-Yo » Tue Apr 10, 2007 9:54 am

mah...da roby o facut fata pe modelul ala? Neutral
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by iarca_romica » Tue Apr 10, 2007 10:29 am

ma bucur ca s-au rezolvat toate problemele. E mai bine sa se fac reclama pozitiva fiecare, decat reclama negativa unuia altuia. Spor la munca pentru toata lumea!
Image

Image
iarca_romica
Suspended

by vladUTZ » Tue Apr 10, 2007 11:34 am

Chiar ma intrebam: Chiar nu ati vazut treaba asta? Sau nu ati vrut s-o vedeti?! Oricum, lucrurile s-au aplanat, scuzele sunt acceptate Razz Laughing si totul e bine cand se termina cu bine...
Image

Dark.AngeL(Stalker), Danzielman, vladUTZ, eddie, Ionut_blue_lion, Mastertrap, DaNuTz-Yo, sorin91 au dus FIFApro pe culmele gloriei :)
vladUTZ
Perla Moldovei

by DaNuTz-Yo » Tue Apr 10, 2007 12:37 pm

acum incepem cu FIFA Underground...ca liquid a zis ca a vazut fata la Roby si ca de la el are modelul...acum nu stiu sigur ce face Roby in FU
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by Reikko » Tue Apr 10, 2007 1:39 pm

danutz-yo wrote:acum incepem cu FIFA Underground...ca liquid a zis ca a vazut fata la Roby si ca de la el are modelul...acum nu stiu sigur ce face Roby in FU

Numai vorbi aiurea...Ce treaba are Roby cu echipa FIFA Underground? E un simplu user de pe forum.
Echipa FIFA Underground nu raspunde de ceea ce fac userii respectivi...In cazul in care sunt prinsi pentru furt...Primesc BAN...Cum s-a mai intamplat si cu altii...
Eu nu stau sa fac pe detectivu' cu toate persoanele...Banuiti ca a furat cineva de pe forumul meu? Raportati asta...Dovediti si va primi BAN

Si pe alte forumuri a fost la fel...Pe forumul fifa** un user a furat un model .o de la 4ndr3i...Am raportat asta...Si s-a rezolvat...
Reikko
Incepator

PreviousNext

Return to Arhiva