Sferturile de finala

Aici sunt discuţiile de care nu mai este nevoie sau a căror vreme a trecut.

Moderator: Administrator

by eddie » Mon Apr 16, 2007 5:02 pm

N'am zis sa nu mai tina cu Steaua, doamne fereste, ci doar ca va legati de rapid ca a fost in B si ca a jucat la matineu, pey da, a fost asa pentru ca a jucat corect fara suport politic, insa steaua, si dinamo daca vrei u, au fost ajutate de nenumarate ori SA RAMANA IN DIVIZIA A si chiar sa ajunga aici sarind anumite esaloane...vorbesc de trecutul indepartat, insa daca vrei pot vorbi si la cel recent, unde stim bine ca au existat anumite forte extrafotbalistice care i'au adus titlul sezonul trecut.

Vrei sa vorbesc si de bine ? Sa vezi ca sunt corect? Bine uite: Steaua ramane cea mai titrata echipa din tara, cea mai valoroasa - referindu'ma la intreaga sa istorie -, ramane singura echipa care a castigat Cupa Campionilor (Liga Campiomilor), insa asta nu ii da dreptul ei -mai bine zis conducatorilor - sa'si bata joc de fotbal in momentele in care nu merge bine...nu vreau sa intru in preferatul meu subiect "Becalizarea Romaniei".
Stii foarte bine ca pot fi si obiectiv !

De retinut ! Nu am nimic cu suporterii CEREBRALI ! Restu...vorba lu' Jiji "niste hahalere".
Niciodata nu am sa uit locurile prin care am trecut! Respect FIFApro!
eddie
Junior

by Mastertrap21 » Mon Apr 16, 2007 8:53 pm

Mda scuze vorble emele cu trecutul nu conteaza raman valabile ce vorbesti tu acolo se invata la faculltate sau nush unde de prin anii 44 Smile) asta e cel mai vechi trecut al stelei.... era greu unei echipa abia infiintate sa devina ce este astazi afara ajutor.... insa.... trecutul apropiat (daca vrei tu 86) si prezentul reprezinta arma noastra.... asa si dinamop a fost ce a fost si copos a fost ce a fost.... trecuturi urate si macabre au avut multi oameni multe echipe multe chestii in lumea asta.... Orice ai spune eu tot cu STEAUA voi tine fiindca asa stiu eu sa respect si sa iubesc steaua orice ar fi si s-ar intampla....
Image
Image
Image

AndreiImageMastertrap21
Mastertrap21
Administrator FIFApro
Administrator FIFApro
Echipa FIFApro
Echipa FIFApro
Nu ma pricep la fotbal

Previous

Return to Arhiva