Cum ai aflat de FIFApro?

Ce aţi dori de la noi?

by Leo » Wed Oct 24, 2007 8:34 pm

Aceasta e o intrebare care poate fi adresata multoora.
Eu personal am aflat de pe forumul site-ului http://www.rapidisti.ro in care era cineva care avea la semnatura: FIFApro | Liga I in FIFA 07 si dadea link-ul site-ului. Atunci vasusem ca ati creat FPRL 07 v 1.0 (nu stiam multe despre editat). Eu jucam patch-urile celelaltei echipe de editare care o consideram atunci ,,cea mai buna,, :roll: Acum mi-am schimbat parerea: ii cred niste ingamfati carora le ia 6 luni sa faca un patch cu Liga I care are doar 22 de echipe!!! (asa au zis ei). Dupa un timp am zis sa incerc patch-urile voastre. Incepusem cu FPRL v 2.1 Imi placea mult mai mult dar imi dadea erori :cry: DAR TOT IL JUCAM. Au aparut si multe alte patch-uri si asa nu m-am mai despartit de FIFApro!!! :fifapro
Leo
Adevarata Legenda

by sorin91 » Wed Oct 24, 2007 9:17 pm

Interesant Leo. Eu am auzit de FIFApro de cand a aparut ,de la un anume Mihai.Mi-a spus sa intru pe acolo si sa ma inregistrez si de atunci tot pe aici am fost :D.
Image
sorin91
Veteran

by Stalker » Wed Oct 24, 2007 9:31 pm

Eu am aflat de FIFApro exact din capul meu!!!....Eram pe mess cu Danzi si ne gandeam ce nume sa dam la echipa.Pacat ca n-am salvata discutia.Era interesant s-o cititi si voi. :fifapro
Stalker
Membru de onoare

by Leo » Wed Oct 24, 2007 9:44 pm

eu chiar cred ca de la eddie am aflat de FIFApro.....nu stiu.....asa presimt eu
Leo
Adevarata Legenda

by Danzielman » Wed Oct 24, 2007 9:45 pm

ca bn zici ma adi.. ;))
Image
Danzielman
Membru de onoare

by DaNuTz-Yo » Wed Oct 24, 2007 9:55 pm

Cum am aflat de FIFApro? Stiu ca primise un mass de la Ionut_Blue_Lion ca ati facut primul vostru patch (cel cu sase echipe pt. FIFA 07 :-D ). Atunci am intrat prima data pe site la FIFApro. Atunci eram pe la inceput in lumea FIFA, faceam fete :roll: La inceput am considerat echipa FIFApro o echipa mica, dar totusi am inceput sa postez pe forum creatiile mele. Dupa o vreme mi-a dat ban Mastertrap :lol: (sa vezi ce'i dau :evil: :-D ), dar fiindca au trebuit sa faca din nou forumul am scapat :P In echipa am intrat intr'un moment in care ma gandeam sa ma las de editat FIFA. Intr'o zi am primit msg de la eddie ca FIFApro organizeaza un concurs pt. a lua in echipa un kit-maker. Cu chiu cu vai am reusit sa intru (asta fiindca eram singuru participant :-D ),de remarcat este ca la concurs trebuia sa fac kitul rapidului din sezonul tcut, ala nasol cu modelu ala sub brat :evil: , insa nu regret acest lucru. :-D :fifapro

P.S Imi aduc aminte ca am citit toate, toate posturile de pe forumul de pe 3xforum.ro. Nu puteam sa mai ies de pe forum :oops: Insa ma oftica un singur lucru :evil: AVATARUL lui vladUTZ :evil: :lol:
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by Leo » Thu Oct 25, 2007 7:25 am

pai am vazut ael concurs....acum vad ca topicul este in <<GUNOI>>, mi-a placut kitul si in final te felici ca ai ajuns in FIFApro........AAAA, si chiar imi placea avatarul lui vladUTZ, cel cu hartia igienica si vad ca inca mai exista vechiul forum
Si totusi care era acel patch cu 6 echipe :?: :| eu nu l-am vazut nicaieri
Si ceai facut de ai luat BAN ? Ca veni vorba iarca_romaniaca pt. ce are BAN?
Leo
Adevarata Legenda

by geo_red_dog » Thu Oct 25, 2007 10:01 am

eu am aflat de pe google , am dat "liga 1 fifa 2008" parca , si am dat cateva pagini ,am gasit fifapro , am intrat si am vazut ca ati facut patch si la 2007 si mi s-a parut totul ok , de atunci tot urmaresc siteul asteptand cate un patch :-D :fifapro
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
geo_red_dog
Veteran

by DaNuTz-Yo » Thu Oct 25, 2007 1:24 pm

Leo wrote:Si totusi care era acel patch cu 6 echipe :?: :| eu nu l-am vazut nicaieri
Si ceai facut de ai luat BAN ? Ca veni vorba iarca_romaniaca pt. ce are BAN?

Adauga Steaua, Rapid, Dinamo, Craiova, Timisoara si Iasi parca. Se putea ujca chiar si la manager :)
Ce-am facut de am luat ban? :-D Asta nu mai conteaza :roll:
Image
Image

Image
DaNuTz-Yo
Adevarata Legenda

by sorin91 » Thu Oct 25, 2007 3:49 pm

Leo wrote:pai am vazut ael concurs....acum vad ca topicul este in <<GUNOI>>, mi-a placut kitul si in final te felici ca ai ajuns in FIFApro........AAAA, si chiar imi placea avatarul lui vladUTZ, cel cu hartia igienica si vad ca inca mai exista vechiul forum

offtopic: mai exista si ma amuz de fiecare data cand il citesc si vad cat de "handicapat" eram pe atunci cu editarea :lol:
Image
sorin91
Veteran

Next

Return to Sugestii